10-та сесія Пологівської міськради: бурхливі обговорення, важливі рішення

Опубліковано в 12:21 Важливі, Новини, У Пологах    766

У п’ятницю, 24 січня, депутати Пологівської міської ради зібралися на позачергове засідання 10-ї сесії міської ради. В порядку денному сесії народні обранці розглянули 39 питань, більшість з яких було прийнято шляхом пакетного голосування.

Пакетом прийняли рішення про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, внесли зміни до програми «Благоустрій» на 2020 рік та до договорів про оренду майна громадянами, затвердили план роботи Пологівської міської ради на І півріччя 2020 року, ін.

Депутати підтримали рішення про безоплатне прийняття до комунальної власності Пологівської ОТГ приватного майна ТОВ «Романцов і Ко» – відремонтованого за рахунок коштів ТОВ «Романцов і Ко» сільського будинку культури в селі Басань.

Активне обговорювання у депутатів викликало питання щодо впорядкування дрібно-роздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи. В результаті, більшістю голосів було вирішено продовжувати торгівлю на визначених раніше місцях.

Найбільше дискусій викликало питання про розгляд клопотання релігійної громади Української православної церкви при храмі на ім’я Покрови пресвятої Богородиці щодо земельної ділянки по вул. Героя України Сацького В. А., 11м в м. Пологи. На розгляд даного питання до сесійної зали завітали представники ГО «Пологівська самооборона» та «Національного корпусу», які висловилися проти передання даній церкві земельну ділянку у постійне користування.

Спеціалісти міської ради надали роз’яснення та заспокоїли, що земельна ділянка не продається і не надається у власність церкві, а лише у постійне користування і продовжує належати Пологівській громаді. Після бурхливих обговорень, депутати прийняли рішення про виділення земельної ділянки релігійній громаді Української православної церкви у постійне користування.

Повідомляється на сайті міськради

Коментарів: 2

Залишити відповідь