14 ЛЮТОГО: Пологівець викинув з вікна телевізор

Опубліковано в 13:35 Важливі, Новини, У Пологах    2 369

Близько опівдня, у центрі Поліг по вулиці Єдності місцеві перелякались не на жарт.

– Сильний гуркіт… усі збіглись на пішохідну алею, а тут – телевізор. Він вилетів десь з 5-го поверху цього будинку. – розповідають очевидці.

Через кілька хвилин на місце події прибули правоохоронці.

За їх словами, телевізор вилетів з вікна квартири, де двоє чоловіків розпивали спиртні напої. Відпочиваючи, вони переглядали один з телеканалів, що постійно давав збої. І тут їх терпець увірвався. Так телевізор опинився за вікном.

Добре, що в цей момент там не було перехожих. Наслідки були б жахливі…

Коментарів: 3

  • Напевно , дивились передвиборчу програму/рекламу одного з кандидатів у Президенти України.

  • Таким людям не место среди сознательных! А если-бы но том месте и шла беременная девушка или малыш проходил! Уроды!!!!!!

  • Як це не було перехожих? Були! Виходить що очевидці не все розповідають, або не все бачили, бо я теж був свідком події. Саме в той час, по тротуару проходили співробітниці міскради, а той дебіл ще й кричав їм зверху: “девушки, девушки смотрітє!”, і саме в цей момент викинув на них телевізор… Жінки навпаки, не зупинилися, а інстинктивно прискорили ходу, і телевізор розбився у півметрі позаду них. Так що придурки прикриваються роздратуванням у збоях віщання телеканалу, і тільки – то ще велике питання… Якщо поліціянти захочуть то зможуть без проблем знайти чудом не постраджалих працівниць міськради, і коли ті напишуть заяви, дії “хуліганів” можна буде розглядати по зовсім іншій статті кримінального кодексу…

Залишити відповідь