29 жовтня депутати зберуться на сесію. Прийматимуть рішення з 8 питань

Опубліковано в 10:22 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    895

53-тя позачергова сесія Пологівської районної ради сьомого скликання запланована на 29 жовтня об 11 годині в залі засідань районної ради.

Депутати райради приймуть рішення з 8 питань:

1. Про звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2019 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2020 рік (зі змінами та доповненнями).

3. Про внесення змін до районної Програми розвитку цивільного захисту в Пологівському районі на 2018-2021 роки (зі змінами та доповненнями).

4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20.12.2019 № 6 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами та доповненнями).

5. Про затвердження плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області на 2021 рік.

6. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»  Пологівської районної ради Запорізької області на 2021 рік.

7. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області на 2020 рік (зі змінами).

8. Про встановлення (зміну) меж міста Пологи Пологівського району Запорізької області.

Коментарів: 2

  • Вопрос на засыпку, а где посмотреть результаты выборов? Кто наши депутаты, остался ли прежний мэр? Да и вообще, все , по-поводу выборов

Залишити відповідь