Пенсія – то тільки початок

Опубліковано в 15:30 Новини, У Пологах, Цікаво та корисно    647

Пологівчанка Надія Мельник у свої 62 роки має декілька видів заробітку, перебуває в постійному русі, спілкується, бавить онуків, обізнана в нових реформах, має власне бачення розвитку країни – і все це «на пенсії»

Знайомтесь

Надія Петрівна, можна просто Надія (за зауваженням героїні) пенсіонерка вже сьомий рік, проте, осісти вдома та займатися хатніми справами, як більшість людей пенсійного віку, жінка категорично відмовляється. Пологівчанка закінчила два навчальні заклади, і, відповідно до освіти, змінювала й місця роботи. Майже все життя жінка працювала фінансистом. Досконало знає економічну систему. Її робота пов’язана з постійним вирішенням одних з найголовніших людських питань – фінансових.

Сучасна мама, бабуся та подруга

«У другому шлюбі з чоловіком у нас шестеро дітей на двох, та вже маємо семеро онуків. Всі, як один, підтримують мене у моїй зайнятості, ставлять у приклад своїм друзям та знайомим. Діти говорять, що я завжди «в темі» будь-якої розмови, звертаються за порадою. Онуки теж поспішають пограти з бабунею в різні ігри – рухливі, інтелектуальні або спокійні, настільні. Чоловік зі мною «заодно» – підтримує словом та ділом. Маю похвалитися і своїми подругами: вони – мої однодумці і такі ж активні як і я» – з гордістю ділиться жіночка.

Без роботи – нема охоти

Був період, коли, за станом здоров’я, пані Надія не працювала 3 місяці.

«То був найскладніший період в житті. Я почала займатися малюванням та від бездіяльності нудьгувати. Одужавши, одразу взялася за діло – нова зайнятість, нові враження, знайомства та емоції, були навіть відрядження за кордон» – говорить Надія.

Пенсія- то тільки початок

Для одних людей вихід на пенсію – то кінець активної діяльності, а для Надії Мельник – тільки  початок.

«Зараз маю більше вільного часу – діти вже давно самостійні та й хочеться ще багато досягти в житті, спробувати власні сили, виконуючи завдання підвищеної складності. Моє життя на пенсії стало більш насиченим, активним та цікавим. Я, як і тридцять років тому, маю мету та завдання в житті. І абсолютно нічого не змінилося, просто тепер я маю на додачу ще й життєвий досвід, про який не прочитати, якого не завчити. Я стала старшою, але не старішою. Я можу, хочу і буду – ось мій девіз» – закінчує ділова пологівчанка і вже кудись поспішає … Можливо на зустріч з подругами, а можливо розробляти якийсь грандіозний проект, про який ми ще почуємо…

1 коментар на “Пенсія – то тільки початок

  • Знаю цю жiнку i знайома з нею особисто. Поспiлкуешся з нею i диву даешся:”Звiдки стiльки енергii та ентузiазму?” Глянувши на таку людину, i старостi не боiшся. (Вибачте за помилки, на телефонi немае укр. шрифту)

Залишити відповідь