338 пологівців скористалися послугами «кризового та екстреного втручання»

Опубліковано в 14:47 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    444

Пологівці, почувши про те, що можна безкоштовно отримати деякі соціальні послуги від соцпрацівників, активно користуються такою можливістю. За місяць до КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Пологівської міської ради за допомогою соцпрацівників звернулися 338 осіб. До цього працівники відділення соціальної допомоги вдома обслуговували 617 підопічних, а нині їх 955.

– Це добре, що літні люди звертаються до нашої установи. В умовах карантину тим, хто знаходиться в групі ризику, краще залишатися вдома, а не ходити за покупками, ліками, – говорить директор установи і відзначає, що рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради про дозвіл соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома на безкоштовній основі надавати соціальні послуги «кризового та екстреного втручання» громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які перебувають в складних життєвих обставинах та звертаються за допомогою до установи, було вчасним і доречним. Практика показала, що турбота громади про уразливі верстви населення, дуже необхідна. Кількість звернень до установи це підтверджує.

Нагадаємо, до «кризових» послуг віднесено доставку продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг.

Громадяни похилого віку та інваліди за потреби можуть звернутися до терцентру за телефоном 2-36-50 у будні дні з 08:00 до 17:00. Робітники центру вийдуть за вказаною адресою, візьмуть замовлення, кошти, придбають продукти/ліки та доставлять їх додому або ж оплатять потрібні комунальні послуги.

Соціальна послуга «кризового та екстреного втручання» діє до кінця карантину.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь