80 будинків без газу. Що кажуть в «Запоріжгазі»

Опубліковано в 11:03 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах    460

 

Наслідки автомобільно-газової аварії, яка сталася суботньої ночі почали виправляти сьогодні. Розтрощений газовий розподільник залишив без блакитного палива 80 будинків. Чому зволікали два дні і коли нарешті буде газ?

Екскаватор вихідний

Враховуючи, що аварія сталася вихідного дня, співробітники газової служби могли тільки перекрити газ та спланувати подальші дії. Для ліквідації наслідків аварії потрібно було залучати спецтехніку, в тому числі і екскаватор, у якого в суботу був… вихідний. Тож, роботи розпочалися тільки сьогодні вранці і при сприятливому прогнозі сьогодні мають і завершитись. Або, максимум, – завтра.

А далі – «пісня» з підключенням

За технічними правилами, газ підключатимуть до вулиць, якщо не буде фіксуватися падіння тиску. Але за досвідом, скоріше за все, падіння тиску буде, а значить, перед підключенням, перевірятимуть кожну оселю окрему. І, звичайно, робитимуть це в робочий час, коли частина мешканців буде на роботі. Таким чином, «газовики» прогнозують, що роботи з підключення на окремих ділянках можуть затягтись до кінця тижня.

Що робити?

Якщо по вашій вулиці перевіряли газопровід, а вас не було вдома, телефонуйте на 104 і викликайте службу, не дивлячись на вечірній час. За роз’ясненням прес-служби «Запоріжгазу», працівники служби мають приїхати до вас і зробити перевірку. Пам’ятайте, що в таких випадках кожна оселя має значення і чим швидше пройде перевірка, тим скоріше в будинках з’явиться газ.

 

Залишити відповідь