Артур Крупський: “Прошу, рекомендую, закликаю НЕ ХОДІТЬ НА КЛАДОВИЩА!”

Опубліковано в 11:35 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 027

Шановні пологівці!

Звертаюся до Вас зі словами вдячності за розуміння серйозності ситуації і дотримання карантинних обмежень від час  Великодніх свят.

У всьому світі боротьба із підступною хворобою COVID – 19 продовжується. Здоров’я людей завжди було, є і буде пріоритетом у вирішенні життєвих завдань   в усіх цивілізованих країнах.

Україна, Запорізький край, Пологівщина опинились перед важким викликом події сучасної історії людства.

У повсякденному житті та побуті ми, звичайні люди, часто не замислюємося про небезпеку хвороб такого масштабу, яких не було вже більше ніж 100 років.

Сьогодні людство має безліч винаходів, на кшталт, штучного інтелекту чи різних гаджетів… Можливості  сучасної медицини здавалися нам практично переможними.

Але виявилось, що сучасний світ безпорадний перед коронавірусом, який вбив тисячі людей. І щодня їх кількість збільшується.

Є тільки єдиний спосіб зберегти здоров’я собі, своїм близьким, рідним та знайомим –  це дотримання вимог карантину!

І тому, напередодні поминальних днів, коли за традицією, люди відвідують кладовища, прошу, рекомендую, закликаю наразі утриматися від  такого відвідування, а по закінченні в країні карантину віддати свою шану і повагу тим, хто помер, відвідавши місця поховань.

Пам’ятаймо, що вживання їжі, спиртних напоїв просто неба, перебування в місцях скупчення людей –  це ті фактори, які можуть спричинити розповсюдження вірусу.

Збережемо своє здоров’я та оточуючих!

Будемо небайдужими в боротьбі із хворобою ХХІ століття!

З щирою турботою про Ваше життя голова райдержадміністрації Артур КРУПСЬКИЙ

Залишити відповідь