Атовці та мати-героїня з Пологівщини отримали відзнаки Президента (ФОТО)

Опубліковано в 14:15 Важливі, Новини, У районі    393

Сьогодні, 28 грудня, у кабінеті голови Пологівської РДА двоє автовців та мати-героїня отримали Почесні відзнаки Президента України.

Голова Артур Крупський, як уповноважений представник Петра Порошенка разом зі своїм заступником Іриною Півень вручив відзнаки та нагрудні знаки пологівцям.

Указом Президента України від 7 грудня 2017 року про присвоєння Почесного звання “Мати-героїня” за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, Почесне звання “Матері-героїні” присвоєно Ткаченко Віті Василівні – матері 5 дітей, мешканка села І. Франка. Вона разом з чоловіком гідно виховала дітей, піклувалася про їх здоров’я, фізичний, духовний та моральний розвиток, створили сприятливі умови для розвитку їх здібностей, посіяли у їх душах добро, любов, повагу до людей, чесність, порядність та сумлінне ставлення до праці. Віта Василівна займає активну громадську позицію, є членом районної організації багатодітних сімей, користується повагою та авторитетом серед односельців, щира у відносинах з людьми, небайдужа до проблем інших, є зразком та прикладом для своїх дітей. Кандидатура Віти Ткаченко рекомендована виконкомом Пологівської сільської ради.

Пологівчанку, що удостоєна такого гордого звання прийшли підтримати рідні – мама і син. Віта Василівна розповіла, що має 4 синів (26, 25, 23, 12 років) та одну доньку (21 рік), і дуже пишається ними, та вже виховують маленьку онучку.

Відзнакою Президента України за участь в антитерористичній операції нагороджено наших мужніх пологівських захисників. За самовіддану службу, за гідне виконання військового обов’язку, за особисту участь у зміцненні обороноздатності нашої країни нагороджені Лукач Роман Романович та Стороженко Максим Сергійович.

До відома, на сьогоднішній день з Пологівського району всього 312 учасників АТО.

Також, нагороджених односельців завітала привітати голова Пологівської сільради Марина Анатоліївна Рубан, яка дуже пишається ними.

Наостанок, героїв-пологівців запросили за солодкий стіл.

Шановні пологівці, ми пишаємось Вами! Несіть гордо це звання! На Вас тримається наше майбутнє!

1 коментар на “Атовці та мати-героїня з Пологівщини отримали відзнаки Президента (ФОТО)

  • Слава нашему правительству!!!! Сделали отчёт!!! все молодцы!!!… Где вы были раньше. Начиная с 1991г когда семя была в нищете!!!! И ребята добились всего сами образования роботы даже машины хоть и старинькой ну все же. Я например всех их знаю и понимаю… Даже не понимаю а представляю потому что моя семья почти всегда жила в достатку!!! И наконец наше правительство решило наградить мать и даже ставшей бабушкой какой-то наградой где вы были раньше!!!! Наверное она ей уже не нужна!!!! Все равно добилась всего сама без всех мягко сказать хороших людей.

Залишити відповідь