Автолюбилеті у Пологах ПОМІРЯЛИСЬ ДЕЦИБЕЛАМИ 📷📹

Опубліковано в 15:49 Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея    1 073

11 серпня у Пологах було гамірно!

На центральній площі міста зібрались автолюбителі гучної музики з Поліг, Оріхова та Запоріжжя. Їх приїхали підтримати також мотоциклісти й велосипедисти.

Пологівець Валентин Лобач говорить:

– Ми вирішили зібратись усі разом зі своїми однодумцями, що люблять гучну музику, баси і поділитись секретами, враженнями від тієї чи іншої звукової системи, адже все робиться власноруч. Наступного року хочемо підійти до цієї зустрічі більш організовано, хочеться одночасно запустити одну якусь пісню на всіх автівках. 

На площі автолюбителі були не довго. Організатори повідомили, що стоятимуть в центрі до першої скарги чи зауваження. І таке було. Жіночка налаяла водіїв за гучний звук, який заважав вкласти 6-місячну дитину. Тож, одностайно, всі вирушили на зону відпочинку “Бублик”, де менше жилих масивів.

Але й там були їм не раді, особливо рибалки.

Врахувавши зауваження місцевих жителів, автолюбителі гучної музики переїхали на "Бублик"

Опубліковано Татьяною Кирьяновою Неділя, 11 серпня 2019 р.

На завершення, хлопці зупинились біля автовокзалу, куди незабаром приїхали правоохоронці, вони попросили зробити тихіше, так як на “гучних водіїв” вже надійшло близько 10 скарг.

Недільний гучний рух водіїв викликав море обурень та негативних відгуків у соцмережах. Але були й ті, що підтримали ініціативу хлопців.

Коментарів: 3

  • Я пропоную для тих , хто пiдтримав, робити це зборище у себе вдома. I не щороку, а кожного дня, щоб послухати i зрозумiти, як живуть жителi центру мiста. I чому iхали в Пологи теж зрозумiло, бо тiльки в нас на площi, пiд житловими будинками можна це робити цiлодобово.

  • А ще я хочу звернутися до батьків учасників. Шановні, вдивіться в обличчя своїх дітей, і подумайте, як ви могли виховати в них таке бажання робити людям неспокій і при цьому отримувати шалене задоволення. Ваша старість не за горами…

  • Раджу добре вивчити Закон України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”

Залишити відповідь