Басаньці збираються перекрити дорогу

Опубліковано в 17:53 Актуально, Новини, У районі    893

Жителі с. Басань у розпачі – і не лише через стан покриття дороги, якою кожного дня доводиться добиратися додому (стан кам’яного дорожнього покриття протяжністю 16 км сьогодні навіть віддалено не нагадує дорогу), а й через постійний шум від вантажівок, які рухаються трасою Чернігівка – Пологи, у напрямку Пологівського ОЕЗу.

Селяни скаржаться не лише на цілодобовий шум від великоваговиків, а й наочно стверджують, що їхні будинки не витримують постійного дрижання землі – просідають та тріскаються.

Басаньці, говорять, що вже неодноразово зверталися до багатьох служб району й області та, за їх словами, все марно – перевізники як возили так і продовжують перевозити вантажі. Люди від безвиході, почали самі шукати альтернативу для вирішення ситуації, що склалася. Вони стверджують – вихід є, а точніше об’їзд дорогою через с. Семенівка. Там тверде дорожнє покриття, яке сьогодні також значно зруйноване – розповідають місцеві жителі. Проте, якщо вибоїни на дорогах засипати відсівом, який можна взяти абсолютно безкоштовно на території Новополтавського кар’єру, вантажівки можуть без проблеми об’їжджати ділянки дороги в с. Басань, де назріває конфліктна ситуація. Жителі стверджують, що за бездіяльності відповідальних органів, вони будуть змушені перекривати дорогу і зупиняти рух автівок.

Сьогодні під час сесії Пологівської міської ради сьомого скликання, депутат міськради Анатолій Діхтяр – житель с. Басань, офіційно звернувся до голови за допомогою від імені всіх односельців.

Юрій Коноваленко доручив виконавчому комітету в найкоротші терміни скласти письмове звернення зі скаргою до відповідних обласних органів влади, і пообіцяв посприяти у вирішенні даного питання.

 

Чекаємо на скоріше вирішення проблеми жителів району

Залишити відповідь