Чому в Україні можуть зникнути пенсії

Опубліковано в 11:04 В Україні, Важливі, Новини    990

Президент України пояснив, чому прем’єр-міністр припустив, що через 15 років українцям не варто розраховувати на пенсію. І заявив, що у такому випадку від своєї він відмовиться.

Про це Володимир Зеленський повідомив в інтерв’ю чотирьом українським телеканалам, зокрема “1+1”.

“Я відмовлюсь від президентської пенсії. Якщо людям, вибачте, не буде чого їсти, навіщо мені такі пенсії?”, — заявив президент. Але, за його словами, вислів прем’єр-міністра зрозуміли невірно.

“Він мав на увазі, що молодь у тій ситуації, в якій перебувала Україна і перебуває наразі, виїжджає. Старіє в цілому країна, старіє покоління. Що відбудеться, якщо тут не буде підприємців? Не буде кому сплачувати податки. І тому він каже, якщо не буде підприємств, не будуть нормальні, ліберальні, лояльні умови, включаючи вільні економічні зони. Якщо цього не буде, хто буде сплачувати податки? Не буде кому, тож не буде пенсій. Він не лякає, він каже щиру правду”, — пояснив Володимир Зеленський.

Крім цього, прем’єр-міністр пропонує накопичувальну систему до пенсії. “Я ще не бачив цю систему. Вона теж неправильно сприймається людьми. Я йому сказав, ніхто не зрозуміє, що ти накопичувальний відсоток додаєш до тієї чи іншої пенсії. Додаєш. Цього ніхто не зрозумів. Ну, а треба, щоби люди розуміли”, — сказав президент.

Джерело: ТСН  

1 коментар на “Чому в Україні можуть зникнути пенсії

  • В первую очередь нужно обеспечить людей работой с достойной зарплатой , чтобы они не уезжали со страны.

Залишити відповідь