Чорна п’ятниця 2020: Пологівці, а ви влаштовуєте шалені розпродажі/знижки?

Опубліковано в 13:04 top    1 245

Чорну п’ятницю чекають усі, адже це чудова нагода купити бажану річ за величезною знижкою. Офіційно в Україні Чорна п’ятниця розпочнеться 27 листопада, однак деякі магазини дарують знижки покупцям ще за тиждень до початку Чорної п’ятниці, тож “полювати” за бажаними розпродажами вже можна з 23 листопада. Також у цей день розпочинається Black Friday в США.

У 2020 році звична для нас Чорна п’ятниця, коли люди буквально ночують біля магазинів та натовпом вриваються у магазин після відкриття, матиме дещо інше забарвлення. У зв’язку з пандемією коронавірусу, за порадами маркетологів, краще свою увагу зосередити на онлайн-шопінгу.

Якщо ж покупці все ж таки надаватимуть перевагу покупкам в магазинах офлайн, то їм варто знати, що всі магазини будуть максимально дотримуватися всіх норм карантину, що включає обмежену кількість перебування людей у магазині одночасно.

Знижки у Чорну п’ятницю тепер надає покупцям майже кожен магазин: від одягу до техніки, а кількість магазинів в інтернеті щоразу збільшується, тож внаслідок конкуренції, ви можете знайти безліч досить привабливих пропозицій, а для цього не треба вистоювати довгі черги в магазинах та додатково наражати себе на небезпеку.

З нагоди “ЧОРНОЇ П’ЯТНИЦІ” у Пологах, рекламний відділ “ПІК” дарує приємний бонус для всіх, хто приєднується до акцій.

За більш детальною інформацією звертайтесь: Т. 095-113-65-44 (Альона)

Залишити відповідь