Чи затишно Вам у Вашій оселі? Пропонуємо будувати затишок вашого дому разом з ТО “Конкурент”

Опубліковано в 10:25 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    578

Горизонтальні та вертикальні ролети (жалюзі) нашої фірми ТО Конкурент від виробника «Екіпаж» м. Харків допоможуть Вам і від сонця сховатися і квартиру чи дім прикрасити. Наші сучасні жалюзі це зручно і практично. З ними, саме Ви вирішуєте, скільки світла пускати у Ваш дім! І це, до речі, чудова альтернатива шторам!

Не хочеться новенькі сучасні ролети чіпляти на старі вікна? І в цьому питанні ми Вам прийдемо на допомогу!!! Адже наші вікна від надійного виробника «Екіпаж», не тільки мають естетичний вигляд, але й зарекомендували себе як високоякісні з чудовою шумо- та теплоізоляцією!!!

Також, професіонали нашої фірми ТО Конкурент пропонують якісну та швидку установку натяжних стель від виробника «Екіпаж»! Наші вироби підходять для стель будь якої висоти та форми. Вони мають добру волого- і вогнестійкість, крім того мають охайний вигляд, приховують дефекти і нерівності поверхні.

 

Якщо Ви готові довіритися професіоналам, то наша фірма ТО КОНКУРЕНТ готові виправдати Вашу довіру!

Ми знаходимось за адресою:

м. Пологи, вул. Єдності, 10

Номер телефону: 066-131-94-97 Кузнєцов Андрій

Заміри і доставка по місту БЕЗКОШТОВНА, адже ми працюємо для вас

(в режимі карантину, замовлення приймаємо дистанційно).

Каталог нашого товару зможете переглянути на нашій сторінці в інстаграм: https://instagram.com/okna_pology?igshid=cfwaml2wkql7

Ми чекаємо на Вас!!!

Залишити відповідь