COVID-19 У ЧОТИРИЛАПИХ теж є

Опубліковано в 11:22 Важливі, Новини, У світі    688

22 квітня, у зоопарку Бронкса в Нью-Йорку новий тип коронавірусу підтвердили в іще сімох хижих кішок.

Про це повідомляє CNN із посиланням на керівництво звіринцю.

Як повідомлялося, на початку квітня в Нью-Йорку вперше у світі на COVID-19 захворіла малазійська тигриця Надя. Перші симптоми у хижої киці виявили 27 березня. Вважають, що тварина могла заразитися від працівника зоопарку, який за нею доглядав.

Симптоми нового типу коронавірусу спостерігали в іще трьох тигрів та трьох африканських левів. Сьогодні стало відомо, що захворювання у тварин підтвердили. Також нову недугу виявили у тигра, в якого взяли тест попри відсутність симптомів.

Керівництво зоопарку розповіло, що усі вісім хижаків, включно із першою інфікованою тигрицею, почуваються нормально, а також добре харчуються.

Нині персонал звіринцю, який доглядає за дикими котами, вживає профілактичні заходи. Зазначається, що в американському штаті Нью-Йорк усі зоопарки закриті на карантин від 16 березня.

Раніше двоє домашніх котів у штаті Нью-Йорк заразилися новим коронавірусом COVID-19. Обоє мають легкі респіраторні симптоми, і передбачається їхнє повне одужання. Це перші домашні улюбленці в США, у яких медики підтвердили коронавірус.

Залишити відповідь