До Пологівського відділу поліції надійшло 182 заяв і повідомлень від громадян

Опубліковано в 16:56 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    249

У період з 7 по 14 вересня до Пологівського відділу поліції надійшло 182 заяв і повідомлень від громадян із яких 14 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

7 фактів крадіжки. Встановлено 3 особи правопорушників, триває досудове розслідування. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185, ч. 3 ст. 185 КК України (Крадіжка).

4 факти тілесних ушкоджень. Так, 9 вересня о 10.53 години до поліції звернулася жінка 1980 року народження, яка повідомила, що її співмешканець 1969 року народження, в стані алкогольного сп’яніння наніс їй тілесні ушкодження.  Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 125 КК України (легкі тілесні ушкодження ).

Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру 4-м особам у вчинені кримінального правопорушення та  направлено до суду з обвинувальними актами 3 кримінальних проваджень.

Також, працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 50 адміністративних правопорушень по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху –33 протокол, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 17 адміністративних протоколів.

Зокрема, слід вказати, що за вищевказаний період поліцейськими складено 3 адміністративних протоколи за ознаками ст.130 КУпАП на 3 осіб,  що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Також, поліцейськими складено 2 адміністративних протоколи за ознаками вчинення адміністративного правопорушення за ст. 44-3 КУпАП, порушень правил карантину.

Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних заборон встановлених Кабінетом Міністрів України.

Нагадуємо, ми писали про інші факти порушення закону:

У Пологах побили та обікрали чоловіка

На території Пологівщини продовжують “промишляти” наркомани

Залишити відповідь