До уваги пайовиків села Вербове!

Опубліковано в 9:46 Афіша, Важливі, Новини, У районі    635

Вербівська сільська рада повідомляє про проведення зборів власників земельних часток (паїв) з питання розподілу земельних ділянок.

До уваги власників сертифікатів на право на земельну частку (пай), земельні частки (паї), яких розташовані на території Вербівської сільської ради Пологівського району Запорізької області (землі колишнього КСП «Нива»).

Відповідно до пункту 4 «Порядку організації робіт та методика розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв)», статті 10 Закону України «Про порядок виділення в натурі (а місцевості ) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» Вербівська сільська рада Пологівського району Запорізької області повідомляє про те, що 15 серпня 2020 року о 10-00 годині за адресою вул. Миру 179 села Вербове Пологівського району Запорізької області (сільський будинок культури) відбудуться збори власників сертифікатів на право на земельну частку (пай), з розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) – угіддя пасовища.

Реєстрація учасників здійснюється з 8-00 до 9-30 години.

Інформацію щодо проведення розподілу земельних ділянок можна отримати:

щодня з 8-00 до 16-45 години, крім суботи та неділі у Вербівській сільській раді, за адресою: вул. Миру 163 с.Вербове Пологівський район Запорізька область, електронна адреса – verb.sr@ukr.net;
– посадова особа Сердюк Наталія, телефон – 0616538131, 0974665417

Місце та строк ознайомлення з проектом, списком та іншими матеріалами, пов’язаними з організацією розподілу земельних ділянок:

– адреса: вул. Миру 163 с. Вербове Пологівський район Запорізька область, Вербівська сільська рада;
– строк для ознайомлення – з 30.07.2020 по 13.08.2020 рік включно;

Розподіл земельних ділянок може здійснюватися за згодою не менш як двох третин власників земельних часток (паїв) або їх представників такими методами:

– за списком (складається в алфавітному або іншому порядку, визначеному рішенням зборів);
– шляхом жеребкування – у разі відсутності згоди щодо розподілу за списком.

В разі, якщо члени сім’ї чи родичі хочуть отримати земельні ділянки поруч, таким особам необхідно згрупуватися та призначити одну особу, яка буде брати участь у розподілі (явка усіх інших власників на зборах обов’язкова !).

Про намір групування та осіб, які будуть брати участь у розподілі, прохаємо письмово повідомити відповідальну особу сільської ради Сердюк Н.В. до 09.08.2020 по електронній пошті verb.sr@ukr.net. В разі неможливості відіслати заяву електронною поштою, прохання зв’язатися по тел. 0974665417 ( з 8-00 до 17-00год).

ЯВКА НА ЗБОРАХ ОБОВ`ЯЗКОВА !

Із списком осіб, які мають право на отримання земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), також можна ознайомитися на офіційному веб-сайті сільської ради за посиланням http://verbsr.gov.ua/informatsiia-meshkantsiam

В РАЗІ НЕМОЖЛИВОСТІ БУТИ ПРИСУТНІМ НА ЗБОРАХ ОСОБИСТО, ПРОХАЄМО НАДАТИ ДОРУЧЕННЯ ТІЙ ОСОБІ, ЯКА БУДЕ ПРЕДСТАВЛЯТИ ВАШІ ІНТЕРЕСИ. НА ЗБОРИ З СОБОЮ МАТИ ПАСПОРТ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ НОМЕР.

З метою безпечної організації проведення зборів та беручи до уваги усі вірогідні ризики для здоров’я громадян прохаємо усіх неухильно дотримуватись наступних вимог:

– Під час реєстрації та розподілу ділянок не створювати натовпу, дотримуватись соціальної дистанції – не менше 1,5 метра;
– Обов’язково використовувати медичну маску;
– Дезінфікувати руки дезінфектором;
– Для підпису документів користуватися тільки продезінфікованими власними кульковими ручками.

Залишити відповідь