Голови новоутвореного (після приєднання) Пологівського району зустрілись із очільником ОДА

Опубліковано в 17:49 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    933

Голова облдержадміністрації Олександр Старух зустрівся з керівництвом Пологівської райдержадміністрації та головами міських, селищних і сільських рад Пологівського району (новоутвореного – після приєднання інших районів). У зустрічі також взяв участь народний депутат України Павло Мельник, який дещо запізнився, зазначивши, що причиною стала погана робота дорожніх служб.

– Ми вже були у Бердянському та Мелітопольському районах, сьогодні третя оновлена територія – це Пологівський район, який об’єднав багато населених пунктів. На сьогодні наше з вами головне завдання – зробити район новою дієвою структурою, – наголосив Олександр Старух.

Наразі, громадам з рівня районів передається низка повноважень та нових функцій. Уже сьогодні вони показують, що справляються з виконанням нових зобов’язань. Але координуюча функція адміністрації нікуди не дівається.

– Це новий етап реформи. Всю існуючу інфраструктуру необхідно зберегти та адаптувати під потреби громад, бо території мають розвиватися. Мають бути створені амбітні проєкти, схвалені всіма громадами у великому оновленому Пологівському районі, – зазначив очільник області.

Як розповів голова Пологівскої районної державної адміністрації Артур Крупський, на сьогодні район об’єднав різні території та громади. В тому числі, чотири великих міста: Пологи, Оріхів, Токмак і Гуляйполе. Мережа установ культури складає 205 установ, мережа освіти об’єднує 87 закладів, створено 5 інклюзивно-ресурсних центрів. У 75 дошкільних закладах навчається 4629 малят. Також в районі 147 медичних закладів надають послуги населенню.

Артур Крупський зазначив, що у фінальній стадії реформи децентралізації необхідно гідно пережити перехідний період та ще багато чого зробити  для розвитку інфраструктури громад.

Присутні на зустрічі голови з інших міст озвучили проблеми та потреби своїх територій, вручивши Олександру Старуху відповідні звернення.

Більше дізнатись можна з прямого ефіру:

Коментарів: 2

  • Скільки їх уже перебувало в Пологах! Але розвалюха недобудованої лікарні переживе й цього голову ОДА.

  • Навіщо вона потрібна? Ви ввечері погляньте на нашу лікарню…світло де-не-де….То куди летять державні кошти?

Залишити відповідь