Гороскоп на тиждень

Астрологи дали детальний прогноз на тиждень:

 

2 – 8 грудня

для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН. Це сприятливий період для роздумів. Ймовірно, вам вдасться проаналізувати свої ідеї та мрії. Проте в ці дні краще уникайте зустрічей, які передбачають серйозні розмови. Ближче до вихідних з’являться несподівані пропозиції, пов’язані з відпочинком і подорожами. Вони можуть не відповідати вашому способу життя, але стимулюватимуть до важливих змін.

 

ТІЛЕЦЬ. У ці дні очікується професійний успіх, який супроводжуватиме вас протягом усього тижня. Якщо отримаєте пропозицію про роботу або спільний бізнес, попросіть трохи часу на роздуми, навіть якщо пропонують ваші знайомі або друзі. Крім того, перш ніж дати остаточну відповідь, краще порадьтеся зі своїми рідними та близькими.

 

 

БЛИЗНЮКИ. Якщо ви старанно над чимось працювали, на цьому тижні дозвольте собі трохи відпочити. Виділіть час і зустріньтеся з друзями, яких давно не бачили. Якщо хтось із них попросить про допомогу, не поспішайте щось обіцяти. Спершу подумайте, чи зможете це зробити. Тим, хто перебуває у стосунках, потрібно бути ніжнішими зі своїми партнерами, оскільки можуть виникнути невеликі конфлікти.

 

РАК. На цьому тижні ви почуватиметеся трохи пригнічено. Але не варто турбуватися, оскільки гарний настрій повернеться найближчим часом. Використайте цей період, щоб подумати про те, що не виходить і які наступні кроки необхідно зробити. Крім того, намагайтеся приймати будь-які рішення спокійно і впевнено, уникаючи стресу і перенапруження.

 

 

ЛЕВ. Це тиждень змін для багатьох Левів. Ймовірно, з’являться гарні можливості для купівлі будинку або переїзду в інше місто. Крім того, делікатне питання, яке турбувало вас довгий час, прийме несподіваний поворот. Особисте життя в ці дні буде на висоті, оскільки ви зможете об’єднати свої почуття з коханням, що витає в повітрі. Шанси закохатися або одружитися стануть набагато вищими.

 

 

ДІВА. На цьому тижні ви почуватиметеся трохи відстороненими від того, що відбувається навколо. Ймовірно, після періоду важкої трудової діяльності ви ще не встигли добре відпочити. Не намагайтеся постійно працювати, тому що втома накопичуватиметься дуже швидко. Також уникайте зайвої відповідальності і не беріть на себе обов’язки інших людей.

 

ТЕРЕЗИ. Цей тиждень принесе багато ідей і можливостей. Ймовірно, відбудуться речі, які зроблять вас дуже щасливими. Творчий потенціал також виявиться на підйомі. В цілому це гарний момент для складання різних планів. Якщо задумувалися про те, щоб відкрити свій бізнес, все навколо сприятиме прийняттю цього важливого рішення.

 

 

СКОРПІОН. Цей тиждень принесе багато ідей і можливостей. Ймовірно, відбудуться речі, які зроблять вас дуже щасливими. Творчий потенціал також виявиться на підйомі. В цілому це гарний момент для складання різних планів. Якщо задумувалися про те, щоб відкрити свій бізнес, все навколо сприятиме прийняттю цього важливого рішення.

 

 

СТРІЛЕЦЬ. Різні ідеї і проєкти, які до недавнього часу ви вважали дуже важкими або навіть неможливими, в ці дні почнуть втілюватися в життя. В цілому цей тиждень буде сповнений енергії і процвітання. Ймовірно, не буде ніяких причин для занепокоєння. Однак, якщо відчуєте велике напруження, зробіть розслабляючий масаж. У сімейних стосунках очікується багато приємних моментів і сюрпризів.

 

КОЗОРІГ. Якщо ви почувалися трохи пригніченими, настав час спокою і свободи. Ймовірно, пропозиція, яку ви отримаєте на цьому тижні, нестиме позитивний характер і великі перспективи. Однак не закривайте свій шлях до успіху і прагніть до нових досягнень. Крім того, насолоджуйтеся щастям поруч з коханою людиною і покажіть, що готові розвиватися і рухатися вперед разом.

 

 

ВОДОЛІЙ. На цьому тижні ви відчуєте, що настав час стати успішними в своїй професії. Ймовірно, відкриються нові можливості, які необхідно використати. При цьому доведеться докласти більше зусиль, ніж зазвичай, однак будь-які дії будуть виправдані. Крім того, це сприятливий період, щоб інвестувати гроші в бізнес, який давно привертає вашу увагу.

 

 

РИБИ. На цьому тижні Риби перестануть думати про гроші, яких раніше не вистачало. Ймовірно, зараз ви вступаєте в стадію процвітання, яка принесе фінансовий успіх. Це дозволить почуватися енергійними і трохи безтурботними. Однак витратьте деякий час на роздуми про те, що викликало подібні зміни в поглядах і матеріальній реальності.

 

 

За даними сайту Обозреватель