Групу наркоторговців ВИКРИТО! 📷

Опубліковано в 13:53 Важливі, Новини, У регіоні    1 390

Під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області слідчими СУ ГУНП в Запорізькій області припинено діяльність злочинної групи, що організувала на території області розгалужену мережу збуту особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин (марихуана, метамфетамін), та систематично вчиняли злочини, пов’язані з виготовленням, придбанням, зберіганням, перевезенням з метою збуту та збутом вищевказаних засобів/речовин.

З метою розкриття злочинної діяльності проведено комплекс гласних і негласних слідчих (розшукових) дій, за результатами яких повністю задокументовано діяльність у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

За результатами проведеного досудового розслідування безпосередньо під час вчинення злочину, 6 листопада в порядку ст. 208 КПК України, затримано 5 учасників групи з одночасним проведенням 12 обшуків, за місцями проживання та перебування фігурантів, а також в їх транспортних засобах.

У ході проведення обшуків, у фігурантів виявлено та вилучено 550 кущів марихуани, більше 4 кг. марихуани у подрібненому стані, 2 зіп-пакети метамфетаміну, грошові кошти. Крім цього, у всіх фігурантів вилучено банківські карти, через які здійснювалися розрахункові операції, велика кількість пакувальних матеріалів (зіп-пакети) та гумових рукавичок, тощо.

Наразі вирішується питання щодо вручення їм письмових повідомлень про підозру та обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.

Інформацію: Прес-служба прокуратури Запорізької області

1 коментар на “Групу наркоторговців ВИКРИТО! 📷

  • А почему не пишут в каком городе? Ведь здесь пишут не только про г. Пологи.

Залишити відповідь