Губернатор у Пологах: вручені відзнаки за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району 📷

Опубліковано в 11:03 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    583

Під час робочої поїздки до м. Пологи 20 квітня, Костянтин Бриль завітав на відкриття місцевого ярмарку.

Очільник регіону вручив відзнаки за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Пологівського району.

Цінним подарунком від голови ОДА було нагороджено засновника та ведучого художника-кераміста приватної майстерні «Добра глина» Ларису Нагурну.

Крім того, Костянтин Бриль вручив грамоти ОДА директору КУ Пологівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Любові Жогло; директору Федорівського центру професійної освіти Андрію Зеленцову; завідувачу інформаційно-аналітичного відділу КП «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяні Колісніченко; головному лікарю КУ «Пологівська ЦРЛ» Роману Кравченку; старшому комірнику складського господарства ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» Людмилі Тригуб та Федорівському сільському голові Володимиру Черноусу.

1 коментар на “Губернатор у Пологах: вручені відзнаки за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району 📷

  • Краще б завітав по оновлених дорога та автошляхах пологівщини на особистому авто за кермом! А то “они скоро уходят”, разом з коштами, яких вже нема, а ми зостаємся з бездоріжжям! https://ipne.ws/news/zp/v-zaporozhskoj-oblasti-prodolzhaetsya-masshtabnoe-vorovstvo-na-dorogah/?fbclid=IwAR1pY8dJ-RKtZKDNMzUOHEh0T_0G8QC268n4iSEc9Evd8b6Cx6KqYIRobc0 Підтвердження – легко, куди не поїдь! Наприклад в сторону Гуляйполя! А “они” особисто кілька років тому чуть не автобаном хвалилися зробити цей напрямок! Як говорив нещодавно на виборчих агітаціх за діючого президента один з відомих депутатів облради від пологівщини: “ну коли ще так було що так дороги гарно ремонтують!” )

Залишити відповідь