Хештег-марафон набирає обертів. Третій етап

Опубліковано в 20:09 Новини, У Пологах    586

У рамках реалізації виконання третього завдання хештег-марафону #SpeakUpUkraine #TrafficChallenge #0195  командою Пологівської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів №2 було проведено просвітницьку роботу серед учнів, гостей, батьків та педагогів закладу.

Тема « Освітній марафон. Відповідальні батьки»

Актуальність теми: отримання знань про безпеку на дорозі та надання першої долікарської допомоги

На освітніх тренінгах «Безпека на дорозі» та «Надання першої долікарської допомоги при ДТП» спікери розповіли про послідовність дій у випадку ДТП та провели практичні заняття стосовно надання домедичної допомоги постраждалим.

Для вчителів та учнів старших класів був організований перегляд та обговорення відео-уроків на платформі FRoSH. Для батьків було проведено заняття з елементами тренінгу «Особливості безпеки на дорозі». Присутніх дорослих навчали правильно оцінювати ситуацію на дорозі, рівень небезпеки й загрози життю,  надавати домедичну допомогу при ДТП, правильно складати автомобільну аптечку.

Мета заходів – підвищення рівня відповідальності та освіченості батьків, педагогів та учнів старших класів стосовно факторів ризику ДТП, поглиблення знань у сфері надання першої домедичної допомоги та отримання практичних навичок стабілізування стану постраждалого до приїзду “швидкої”.

Третій етап хештег-марафону виконано блискуче, а головне з користю для всіх присутніх.

1 коментар на “Хештег-марафон набирає обертів. Третій етап

Залишити відповідь