Хто і навіщо прибрав паркан на дитячому майданчику

Опубліковано в 15:27 Важливі, Новини, У Пологах    1 014

Від мешканців будинку №36, вул. І.Чеберка надійшла скарга:

“Вже давно, невеликий шматок огорожі нашого дитмайданчику потребував ремонту, він похилився, і його треба було трохи підмостити, колись ми про це просили комунальну службу. А згодом, комунальники прийшли і спиляли шматок паркану з нашого дитячого майданчика. Люди почали виходити, лаятися, задавати питання, але жодного пояснення не отримали. Вікторія (їх майстер) сказала – “я так і думала, що хтось побачить і почне обурюватися”, та пообіцяла зібрати нас (мешканців будинку) на збори, і може ми зможемо своїми силами поставити огорожу… То як це називається? Комунальники вирізають, а нам ставити?! Той паркан огороджав ще наших дітей від сміттєвих баків та газової установки, а тепер що?”

Ми звернулись за роз’ясненням до директора КУП “Житло-Сервіс” Пологівської міської ради:

“Діло було ще десь наприкінці листопада. На прохання місцевих жителів. Там були залишки паркану зруйнованого, який пошкодили ще при установці МАФу на території. Вночі ті залишки паркану хотіли поцупити, тож жителі попросили прибрати. Це вияснив я під час спілкування з Вікторією Яківною (завідуюча будинку управління).” – пояснив Олександр Вікторович Луценко.

“Мені прикро, що виконавши прохання жителів цього будинку ми зараз виходить крайні. Завжди знаходили спільну мову, завжди чули одне одного, а тут ситуація не з приємних. Адже під час виконання зовсім іншої роботи, вони ж самі до нас підійшли і попросили прибрати, або відновити огорожу, що була в аварійному стані. У нас грошей на встановлення паркану не закладено, та й самих мешканців важко зрозуміти: одні кажуть що тут зовсім не потрібна огорожа, а інші навпаки. Ми зможемо встановити паркан, але коштів на це не закладено, тож лише за сприяння місцевих жителів це можливо.” – додала завідуюча будинку управління Вікторія Яківна.

1 коментар на “Хто і навіщо прибрав паркан на дитячому майданчику

  • Как всегда в многоєтажке, есть одна недовольная на весь мир человечина(задрочит любого). Пусть недовольная покажет как делать раствор для установки забора ЗИМОЙ. Или лучше пусть украдут его,тогда недовольной вообще бальзам на душу,можно будет пожаловаться целой полиц.

Залишити відповідь