Хто краще збере врожай Пологівщини? СТАРТУЄ КОНКУРС

Опубліковано в 12:22 Афіша, Важливі, Новини, У районі    236

За кілька днів у районі вже розпочнеться косовиця!

З метою своєчасного і якісного проведення збирання врожаю ранніх зернових культур у 2019 році, відділ агропромислового розвитку Пологівської РДА, президія районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу, традиційно проводить районний конкурс на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур.

Конкурс на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур у 2019 році щорічно проводиться в період збирання врожаю за підсумками п’ятиденок та за підсумками жнив. (строки узгоджуються).

Метою проведення Конкурсу є:

– своєчасне і якісне збирання та забезпечення одержання максимальної врожайності ранніх зернових культур;

– заохочення працівників, зайнятих на збиранні зернових культур.

В конкурсі мають право брати участь сільськогосподарські підприємства всіх форм власності, фермерські господарства, які займаються вирощуванням зернових культур і мають в обробітку не менше 50 га ріллі, колективи комбайнових екіпажів.

На  збиранні врожаю ранніх зернових культур за підсумками кожної п’ятиденки в господарствах  визначають кращі колективи комбайнових екіпажів, які досягнуть найвищих показників під час виконання норм виробітку незалежно від марки комбайна та за підсумками жнив – за найвищий намолот і подаються  відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації та районному комітету профспілкової організації працівників АПК.

Керівники первинних профспілкових  організацій проводять організаційну роботу по сприянню  надання  даних по результатам жнив і визначенні кращих комбайнових агрегатів до районного відділу агропромислового розвитку та районної профспілкової організації працівників АПК.

При підведені підсумків жнив, крім зазначених показників, враховуються якість виконання робіт, додержання правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежних вимог.

За результатами роботи готується спільна Постанова відділу АПР Пологівської РДА, Президії районної профспілкової організації працівників АПК щодо нагородження переможців. 

За підсумками п’ятиденок:

Колективу комбайнового екіпажу, який досягне найвищих показників під час виконання норм виробітку на збиранні ранніх зернових культур, незалежно від марки комбайну вручається перехідний приз, а члени екіпажу нагороджуються спільною Почесною грамотою відділу АПР Пологівської РДА, Президії районної профспілкової організації  працівників АПК.

Інформує: в.о. голови районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Наталія Понеділок

Успіхів комбайнерам! Гарного врожаю Пологівщині!

Залишити відповідь