Хто регулює цінову політику на Пологівщині?

Опубліковано в 17:27 Новини, У Пологах    319

Чи не помічали ви, шановні земляки, що той самий продукт, того ж самого виробництва, може коштувати на одному й тому ж ринку або магазинах по-різному. Та що там в магазинах і ринках, фармацевтичні товари від одного й того ж самого виробника продають за різними цінами в різних аптеках міста. Чому так виходить?

Виявляється, вся справа в націнках. Підприємці отримують товар від виробника та націнюють товар тобто “ставлять” зверху свої відсотки. Одні завбачливі комерсанти становлять 25% інші 50, 100 та навіть ще більше. Яку націнку робить кожен підприємець достеменно невідомо, бо цей процес, виявляється… ніким не контролюється.

Так-так вам не почулося. Для того, щоб повністю розібратися в даному питанні ми звернулися до представників міської влади.

“Нажаль, це так. Наскільки я пам’ятаю раніше на Пологівщині працював певний контролюючий орган з даного питання, щось на кшталт місцевого районного антимонопольного комітету, проте з плином часу, та в результаті деяких укрупнень він давно перестав діяти” – повідомили в міськраді.

“В районі нема такого компетентного органу, який регулює ціни на ринках та в магазинах. Зараз, цінове питання на харчову продукцію держава певним чином вирішила не контролювати. Та й підприємців малого бізнесу не перевіряють поки що також. В податковому кодексі було прописано, що ціна між підприємцями має бути договірна, тобто така, що не може бути меншою за собівартість продукції. Зараз, підприємці керуються певною домовленістю між собою, та самі регулюють цінове питання.” – говорять у податковій.

Оля Белименко

Залишити відповідь