Хто у Пологах може їздити спецрейсами? (Роз’яснення)

Опубліковано в 10:42 Важливі, Новини, У Пологах    1 067

Постанова Кабінету Міністрів України № 255 від 02.04.2020 до закінчення карантину заборонила регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема, пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі.

Аби забезпечити підвезення працівників тих підприємств, установ та організацій, які в умовах посиленого карантину повинні продовжувати свою роботу, мають бути організовані спеціальні рейси, розроблені маршрути та складені списки пасажирів.

Пологівською міською радою організовано чотири спеціальних маршрути, які будуть везти на роботу та забирати після робочого дні окремі категорії працюючих пологівців.

Для кого спецрейси?

Дана постанова визначає коло тих осіб, для яких безпосередньо і призначені спеціальні рейси в умовах заборони регулярних та нерегулярних перевезень. Це працівників підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Ті підприємства, установи та організації, які відносяться до вищезазначених категорій, та поки що не звернулися до міської ради зі списками працівників, які потребують довезення, ще можуть це зробити.

Спецрейси в Пологах, які організовані безпосередньо самими підприємствами, наприклад, КП «Пологівський БЛІЛ», ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», ТОВ «Дніпрокераміка», ТДВ «ПХЗ «Коагулянт», мають свої маршрути та список пасажирів.

Пологівська міська рада звертається до керівництва підприємств, установ та організацій, які переглянути графіки роботи своїх працівників та підлаштувати його під графік спецрейсів на час карантину.

Йдеться на сайті міськради

Залишити відповідь