Хто вони ПОЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ МІСТА ПОЛОГИ та у кого звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ”

Опубліковано в 16:33 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, Цікаво та корисно    2 366

На сайті Пологівської міської ради у розділі “Гордість і пошана” оприлюднено імена 9 Почесних громадян міста Пологи: Северин Станіслав Федорович, Сацький Віталій Антонович, Гасик Михайло Іванович, Краснокутський Віктор Антонович, Лиходід Михайло Сергійович, Сацький Олександр Степанович, Хачхарджі Георгій Георгійович, Чеберко Андрій Іванович, Мосієнко Ілля Петрович. Детальніше можна ознайомитись тут. На честь цих людей названо деякі вулиці нашого міста.

Також вказано імена тих земляків, що мають звання “Заслужений”, яких нині – 61 особа. З ними можна ознайомитись тут: ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ “ЗАСЛУЖЕНИЙ”

***Примітка: розділ створювався наприкінці 2020-го року, але наразі, до Пологівської громади приєднались й інші території, тож список може поповнитись.

Коментарів: 12

  • Всі ці люди у свій час були комуняками, вони клялися у вірності партії, та вірно “працювали” в першу на комунізм, та на самих себе. Наряд що вони любили Україну чи Пологи більше як ті можливості що відкривало їм членство в КПСС. Більше того, деякі з них, самі ж тим клятвам зрадили… Зараз інша епоха, а тому на часі зробити “ревізію” цим спискам, як у свій час зробили комуняки, викрисливши на довгі десятиліття із “почесних” та “заслужиних” справжніх патріотів котрі за свою любов до Батьківщини часто не замислюючись віддавали життя! Дивує що у місті, яке не один раз відівідував наш земляк, народний вождь Нестор Махно й досі немає вулиці названої в його честь! Натомість у самому ценрі є вулиці названі на честь таких собі Сацьких, Чеберків, чи інших, заслуга яких в тому, що вони прожили життя у страху аби не покласти партбілет на стіл у райкомівському кабінеті… Ганьба!

  • Зема,ти якщо пишеш щось,то хоч не показуй своєї тупості. Чеберко ветеран ,який під час війни декілька годин стояв у льодяній воді і руками тримав понтони ,по яким ішла переправа наших військ через річку. до чого тут партбілет? Вас свідомих хлібом не годуй, дай обі…рати когось!!!

    • Та ні, то ти ватнік який не знає справжньої історії українського народу! Підзріваю що й сам колишній комуняка. Сьогодні, коли відкриті архіви, вже відомі подвиги яких насправді не було, але їх придумували партагітатори, бо вони були потрібні для підтримання легенд про те, що є таке “совєтській воін освобадідєль” озброєний теорією ленінізну підпріпленою практикою стілінізму! Освободітєль чого, від кого? Української землі загарбаної одним тираном, від загарбання другим? Тепер відомо що більша половина “подвигів” вигадувалася більшовицько-комуняцькими пропагандистами, як то подвиги Матросова, Гастело, Космодемяскоі, Молодої гвардії, десятків піонерів героїв, та всяких інших Чеберків… Справжні герої, або загинули в тій війні, без зброї одягнуті у свити та гнані НКВДистами на укріплені плацдарими, або ж довго не жили після “перемоги”, а через рік-два помирали від наслідків пораннень, та психологічних травм… Справжні герої після “перемоги” ще десятиліття воївали проти загарбників України у карпатських лісах… Справжні герої після “перемоги” гинули у колимських та магаданських лагерях та зонах… Та й справа не в цьому, а в іншому – для України, та “перемога”, з її “героями” була продовженням загарбання, що підтверджує ситуація сьогодення, як у європейських країнах колишньої “соціалістичної співдружньості” які ніколи не шанували таких “героїв”, у нас в Україні, вже майже без тих “героїв”, та в Росії, де таких “героїв” сьогодні шанують як ніколи… Але тобі, тупому, цього просто не під силу розуміти…

      • Ти зовсім ідіот ? Чеберко герой радянського союзу. Помер у 2004 році.Це в честь нього названа вулиця!!! Не власника Дніпрокераміки!!!Зовсім мізки втратив? Сходи до пологівського музею! Я не житель Поліг, і то це знаю!!!

  • Не треба нікого викреслювати з історії, яку ми, на жаль, ніколи не знали і якою ніколи особливо не цікавилися. Єдине, що засмучує в представленому тут “іконостасі”, це, що всі ці люди – представники післявоєнного, після Другої світової війни, часу. Таке враження, ніби до того й людей у Пологах ніяких не було. Незнання власної історії, на жаль, породжує духовну порожнечу.

  • Чуєш ти, “не ватнік”, а тобі світло від електростанцій,що окупанти збудували в очі не ріже? А навчався ти теж мабуть не під забором, а в школі окупантами збудованої ? Та і мати тебе теж не в хліву народила, а в роддомі совєтами збудованого….Хоча даремно вона це зробила… А твої захисники україни крім схронів щось збудували? Ти напевне і в ато не був,такий собі диванний патріот. А Молода гвардія і Зоя Космодемянська життя своє віддали,щоб такий непотріб ,як ти існував….Почитай які катування перенесли підлітки із Молодої гвардії! Хоча до такої істоти це не дійде!Шкода мені тебе!Ти звичайнісінький манкурт!!! P.S.Манкурт,це із твору Чінгіза Айтматова “Буранний полустанок”,почитай,тобі корисно буде!

Залишити відповідь