Коли українці знову зможуть подорожувати Європою?

Опубліковано в 11:56 В Україні, Важливі, Новини, У світі    493

Обмеження на поїздки діють навіть усередині ЄС.

Українці знову зможуть вільно подорожувати Європою за безвізовим режимом, імовірно, вже влітку 2021 року. До цього часу має з’явитися вакцина від коронавірусу або ефективні ліки, які зможуть забезпечити зниження смертності від COVID-19, інакше нинішні обмеження будуть зберігатися.

Про це пані посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен сказала в інтерв’ю “Європейській правді”. 

“Але все одно цей період колись завершиться… Мій особистий прогноз: нинішня ситуація триватиме до кінця весни 2021 року. До того часу все ж має з’явитися вакцина, і я сподіваюся, що це дозволить відкрити кордони для вільних подорожей. Хоча масова вакцинація – це також процес, який потребує часу”, — сказала Анка Фельдгузен.

Водночас вона зауважила, що обмеження на пересування стосуються не тільки українців, а й діють і всередині Євросоюзу.

“Навіть всередині ЄС ми маємо “червоні зони”, де діє обмеження подорожей і після повернення з яких треба йти на карантин. Водночас у Німеччині планують зміни, за якими час самоізоляції не оплачується роботодавцем – тобто, ви маєте зважувати, що ваша подорож може перерости у неоплачувану відпустку”, — розповіла дипломатка.

Вона також припустила, що вже влітку наступного року українцям можна сподіватися на відпустки в Європі.

“Дозволю собі трохи оптимізму: вірю, що наступного літа відпустки та перельоти будуть можливими. Ми й самі цього чекаємо. Приміром, моя відпустка в Ісландії цього року зірвалася, тож я дуже розраховую на наступний рік”, — додала Фельдгузен.

Коментарів: 2

Залишити відповідь