Комунальні борги пологівців вирішив районний суд

Опубліковано в 15:47 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    971

«Запоріжжяобленерго» в особі Пологівського РЕМу звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію з місцевого мешканця.

Відтак, по цивільній справі 13 березня було постановлено заочне рішення, яким стягнуто з громадянина на користь публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» в особі Пологівського району електричних мереж заборгованість за спожиту електричну енергію в сумі 4825 (чотири тисячі вісімсот двадцять п’ять) грн. 62 коп., а також судові витрати в розмірі 1921 (одна тисяча дев’ятсот двадцять одна) грн.

Окрім того, місцевий «Житло-Сервіс» подав позов на трьох пологівців про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги:

Пологівський районний суд повідомляє, що 27 лютого було постановлено заочне рішення, яким стягнуто з громадянина Д. на користь комунального унітарного підприємства «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради заборгованість по оплаті за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в сумі 1792 (одна тисяча сімсот дев’яносто дві) грн. 92 коп., а також судові витрати в сумі 720 (сімсот двадцять) грн. 37 коп., а всього стягнуті грошові кошти в сумі 2513 (дві тисячі п’ятсот тринадцять) грн. 29 коп.

З громадянина А. стягнуто таку ж суму – 2513 грн.

З громадянина Р. – 1195 (одна тисяча сто дев’яносто п’ять) грн. 28 коп., а також судові витрати в сумі 480 (чотириста вісімдесят) грн. 25 коп., а всього стягнути грошові кошти в сумі 1675 (одна тисяча шістсот сімдесят п’ять) грн. 53 коп.

Залишити відповідь