Крик душі пологівчанки: “Побачене мене шокувало” 📷

Опубліковано в 15:00 Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея    2 112

Сегодня меня повергло в шок увиденное!

На ПЛМСе, по ул. Восточной (в сторону кладбища) все предыдущие года были прекрасные насаждения деревьев, на данном участке росло огромнейшее количество деревьев, небольшой лесок. А сегодняшняя картина просто ужаснула. Деревья спилили, большую часть просто напросто спилили. Мало того, что жители нашего прекрасно города свозят мусор сюда как на свалку, а местные жители регулярно устраивают субботники, чтобы привести в порядок территорию. Так сейчас и вовсе лишимся этих деревьев.

На глазах слёзы и всего лишь один вопрос – «Законно ли это?». Я понимаю, что во время карантина многим сложно жить, но ведь это не выход, губить природу вокруг, это уж слишком.

Страшно представить что будет через неделю. Неужели мы все проснемся, выглянем в окно, а деревьев вокруг совсем не останется? Шустрые руки бестолковых людей срубят всё подчистую?

 

1 коментар на “Крик душі пологівчанки: “Побачене мене шокувало” 📷

  • Цікаво, авторка в квартирі живе, чи в приватному секторі. Народу не вистачає, тому така “картина” не тільки в цій посадці, але й в інших. Може десь в якесь село пройтися-проїхатися,- там таке саме. Всі живуть одним днем, – сьогодні погрівся, от і добре. Але це наслідки суспільної байдужості: у Вас тепло, а на інших наплювати, Вам вистачає на тепло, або Вам перекриває субсидія, а сусід хай виживає як може. Ось він і виживає. Сам ходжу в посадку, але за сухостоєм. Мені дерев живих шкода, а комусь гроші, або нема чим зігрітись. А за сміття прикро, везуть під “башню”, робиш зауваження, якщо застанеш. Кажуть “ну не тобі ж під двір”, але ж за 100 метрів від свого двору ніхто викидати не хоче, всі везуть подалі. Такі люди, тому так і живемо.

Залишити відповідь