Маска за бажанням клієнта. Або як вижити в умовах карантину

Опубліковано в 13:43 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    649

Напевно, єдиний рятівний ресурс, який сьогодні залишився у пологівців для відчуття нормального життя – це Інтернет. Тут можна дізнатись все: останні новини ( навіть з перших вуст), тричі посварити і п’ять разів помиритися (навіть з незнайомцем), знайти роботу, квартиру, дефіцитні товари та послуги (і навіть проблеми), купити потрібне, продати зайве. Особливо зараз, коли рівень фінансової спроможності пропорційно обернутий до невизначеності тривалості карантину…

Не працюють базари? Яйця, молоко, м’ясо, сир, висівки, картопля – тепер тут. Доїхати до Запоріжжя не маючи колес – без проблем, ціна квитка рівна минулому проїзду в маршрутці. Нігті, зачіска, масаж – доступні вдома і, часом, зі знижкою. А ще: квіти, розсада, меблі, машини, тютюн… і багато різного… Маска? За бажанням клієнта… Ми ж тут всі свої, один одному довіряємо!

На сьогодні в Запорізькій області зберігається один з високих показників пацієнтів з Коронавірусом – 41 людина. Це більше ніж в Львівській, Одеській, Дніпропетровській, Житомирській, Волинській та ще десяти областей України. І це за умови, що всіх  носіїв вірусу медичними працівниками виявлено. Це значить, курсуючи дорогами області в пошуках дешевших товарів, медичних послуг, в родинних справах, купляючи з рук м’ясо, розсаду, залишки шпалер задешево, кожен підпадає під ризик принести в свій дім, в свій колектив, на свою вулицю додатковий бонус для подовження карантину не тільки для себе, а й для всієї країни.

Це значить, заходячи в магазин без маски чи вітаючись за руку ви говорите усім: мені начхати на ваше здоров’я, на ваш душевний спокій та закон, адже в кожний магазин по поліцейському не поставиш… Погоджуючись на колективні поїздки з незнайомцями, ви ускладнюєте пошук контактних осіб у разі виявлення вірусу. Приїхавши з-за кордону чи іншої області та не дотримуючись правил самоізоляції, ви демонструєте зневагу до оточуючих.

Бережіть себе та своїх близьких. А ще, бережіть своє сумління та добре ім’я. Залишайтеся вдома, а кущик юкки, нові туфлі та квиток на потяг обов’язково купимо після закінчення карантину.

1 коментар на “Маска за бажанням клієнта. Або як вижити в умовах карантину

Залишити відповідь