Мрієте стати воєнним? Ні? А даремно…

Опубліковано в 10:38 Новини, У Пологах    444

Саме в цьому 8 листопада переконували представники найкращих національних військових вишів пологівську молодь. На базі СРШ №2 пройшов міжрайонний захід з військово-професійної орієнтації. Отримати цікаву і корисну інформацію приїхали старшокласники з усього Пологівського  району, також до них приєдналися учні з Більмаку та Більмацького району.

Презентував захід капітан Кара М.В. від Запорізького обласного військового комісаріату. Захід проводиться вже п’ять років поспіль, двічі на учбовий рік і вже вдруге – в Пологах. Головна його мета – популяризація військової справи, донесення до учнівської молоді про переваги навчання у військових вишах.

Тож, до уваги хлопців і дівчат доповідачі підполковник Слюсаренко О.М., підполковник Федченко О.В. та лейтенант Яровий А.М. презентували свої учбові заклади: Національну академію сухопутних військ ім. Сагайдачного (м.Львів), Одеську військову академію та Військовий інститут танкових військ (м.Харків).

У своїх презентаціях представники вишів розставляли акценти на винятковій державній підтримці воєнної освіти, пільгах, соціальній захищеності воєнних, багатопрофільній освіті, унікальних можливостях отримати навіть міжнародний досвід, підтримці та саморозвитку  кожного курсанта. Не забули нагадати про гендерну рівність серед курсантів: до студентських лав можуть вступити як хлопці, так і дівчата.

Щоб подати заявку до вступу в зазначені виші, учням необхідно спочатку звернутися до місцевого військового комісаріату.  Повний перелік умов і спеціальностей можна знайти на сайтових сторінках вузів.

Залишити відповідь