🎶Музична “Карантинка” 💝😷 від ПІК 📹

Опубліковано в 14:31 В Україні, Відео-галаеря, Важливі, Новини, Цікаво та корисно    389

У непростий час карантину, в умовах нестійкого психо-емоційного стану та інформаційної “атаки” про коронавірус, хочеться позитиву, гарного настрою та просто розслабитись, відволіктись…

Усе, що налаштовує Вас на гарний лад – надсилайте нам, ми будемо ділитись цим з іншими читачами під темою “Карантинка”. Це як валентинка❤, але у період карантину 😉.

А сьогодні перша музична “карантинка” у виконанні гурту MOZGI.

Потап, Позитив і Дядя Вадя зняли цілий аматорський комічний кліп на свій новий трек No Hugs No Kisses. У ньому артисти продовжують наголошувати, що аби уберегтися від коронавірусу під час карантину варто сидіти вдома, уникати обіймів і поцілунків.

“У таких непростих умовах ми перетворилися на гумористичних персонажів і постаралися розповісти всім про те, як важливо зараз залишатися вдома, дотримуватися дистанції і на якийсь час забути про обійми і поцілунки. Ми показали, як порожньо на вулицях міста, як самотній Дядя Вадя гуляє одиноким парком атракціонів, а Потап і Позитив виконують геги на тему карантину”, – коментують вихід роботи учасники MOZGI.

Залишити відповідь