На лаві підсудних опинився неодноразово судимий: здійснював незаконний збут наркотичних речовин у Пологах

Опубліковано в 10:56 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 005

Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту на території міста Пологи особливо небезпечного наркотичного засобу – каннабісу.

В ході здійснення досудового розслідування встановлено, що неодноразово судимий, в тому числі й за злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, місцевий мешканець на території міста Пологи здійснює незаконний збут наркотичних засобів.

За належного процесуального керівництва прокурорів Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури, працівниками Пологівського ВП ГУНП в області зафіксовано факти збуту зловмисником особливо небезпечного наркотичного засобу – каннабісу.

В подальшому, завдяки злагодженій роботі процесуальних прокурорів та працівників поліції, за наслідками проведення комплексу слідчих (розшукових) дій, зловмисника було затримано на підставі ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України та йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

За результатами досудового розслідування процесуальним прокурором затверджено обвинувальний акт, який скеровано до Пологівського районного суду Запорізької області для розгляду по суті.

За вчинений злочин правопорушнику загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Інформує: Прес-служба прокуратури Запорізької області

Залишити відповідь