На міських кладовищах відвідувачів зустрічає поліція та голова громади

Опубліковано в 17:44 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 037

Не дивлячись на масштабну заборону щодо відвідування кладовищ, мешканці району все ж готові ризикнути гаманцем та здоров’ям і не можуть встояти перед спокусою сходити цими вихідними на цвинтар. Але окрім померлих близьких на відвідувачів цього року чекають ще і поліцейські: нагадуючи, що не тільки коронавірус страшний для українців, а ще й штраф, виписаний за порушення порядку.

Поліція, голови сільрад та мер міста Юрій Коноваленко чатували сьогодні на кладовищах та продовжать рейд завтра, коли очікується найбільший потік відвідувачів.

А може, всі слухняні?

На жаль. На кожному місцевому кладовищі, за словами голови громади, було зафіксовано порушення. Щоправда, люди вели себе адекватно ситуації, не затримувалися біля могил, не збиралися родинами та дотримувались маскового режиму. Юрій Коноваленко, який провів суботу на міських кладовищах в компанії поліцейських, з розумінням ставиться до традицій і прав мешканців міста і дякує за «низьку явку» проте все ж наголошує, що більше поваги до своїх рідних ви покажете, залишаючись цими днями вдома. А зустріч з поліцейським може не завжди закінчуватись роз’яснювальною роботою, як сьогодні: порушникам карантинного режиму можуть виписати штраф.

Тож, не ризикуйте своїми нервами та здоров’ям. Помоліться за своїх близьких вдома. Подаруйте свою увагу тим, хто поруч, адже, як виявляється сьогодні, – нема нічого ціннішого за живе спілкування.

Залишити відповідь