На Пологівщині діє ОБМЕЖЕННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ (+СПИСОК місць для відстою)

Опубліковано в 12:55 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    203

Пологівська района державна адміністрація інформує, що в Запорізькій області діють обмеження руху для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь 7 тонн в денну пору доби на період підвищення температури повітря (більше 28 градусів).

Причиною таких вимушених заходів є висока температура повітря, яка призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття до плюс 40-42 градусів, внаслідок якої конструкція дорожнього одягу автодороги під впливом динамічних навантажень може різко втрачати несучу здатність. Відповідно, рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє руйнування дорожнього полотна.

На території Пологівського району на автомобільних дорогах загального користування Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь (км 604, с. Кінські Роздори) та Т-04-01 Дніпро- Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Токмак-Мелітополь (км 195, с. Ожерельне) встановлено відповідні дорожні знаки та розташовані місця тимчасового відстою великовагових транспортних засобів у період підвищення температури повітря.

Залишити відповідь