На пологівських дорогах з початку року – 27 ДТП. Яке місце “найпопулярніше”?

Опубліковано в 10:16 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    585

Пологівський відділ поліції наголошує водіям не нехтувати, а неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, пам’ятайте, що дорога вимагає 100% уваги. Саме такі принципи поводження на дорозі, допоможуть зберегти не тільки своє здоров’я та життя, але й інших учасників дорожнього руху».

З початку 2020 року на території обслуговування  Пологівського району трапилося 27 дорожньо-транспортних пригод, з травмованими – 3. Місця найбільшої концентрації ДТП по вулиці Магістральній міста Пологи та трасі Н-08 Бориспіль-Запоріжжя-Маріуполь.

Найчастіше причинами, що призводять до ДТП є порушення правил маневрування та перевищення швидкості в результаті чого водії не справляються з керуванням.

Так, за вказаний період за ст.. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) притягнуто до адміністративної відповідальності – 24 особи правопорушника,  ст.. 130 КУпАП (керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння) працівниками сектору реагування патрульної поліції притягнуто до адміністративної відповідальності 52 особи правопорушника.

Нагадуємо, що порушення ст.. 130КУпАП карається штрафом в сумі 10.200 грн., та позбавленням права керування транспортними засобами на строк на один рік.

Залишити відповідь