На зустріч із пологівською поліцією ніхто не прийшов

Опубліковано в 20:52 Важливі, Новини, У Пологах    533

Сьогодні, 28 грудня, у актовій залі Пологівської міської ради керівництвом Пологівського відділу поліції мав відбутись особистий прийом громадян. Але протягом години, до установи так ніхто і не завітав. Можливо, пологівцям зараз зовсім не до цього, адже Новий рік вже через 3 дні.

Прийом громадян проводили Олександр Устименко та Олександр Кобець.

Користуючись нагодою, нам вдалось дізнатись про стан справи з пошуком крадіїв покриття люків по вулиці Зеленій.

Викрадачів ми знайшли. Відомо, що наразі поцуплено 6 таких покриттів. Найближчим часом встановленим громадянам буде оголошено про підозру. – зазначив Олександр Петрович.

І це приємна новина, як для мешканців Зеленої, так і жителів міста вцілому. Прикро зізнатись, що підозрювали зовсім інших осіб у вчиненні крадіжки. Варто відмітити оперативність наших правоохоронців. Адже встановлені особи на новорічні свята могли б викрасти ще не один люк, обмінявши його на пляшку міцненького, але тепер за ними пильно стежать.

Олександр Іванович теж скористався нагодою, спілкуючись з нашим кореспондентом, звернувши увагу на одну з останніх публікацій про звітність за поточний рік, а саме – коментарі до цього матеріалу:

Dmitrij Surovij: Прочитал статью, хм)) Ни одного взяточничестве не поймали! Нет в Пологах! Все верят?!

Це не в нашій компетенції – ловити на хабарях. Цим займається зовсім інша структура. – відповів Олександр Кобець, в.о. заступника начальника Пологівського відділу поліції.

На коментар Андрійка Хілько: “А мене бісить наркоторгівля в нашім краї. І не конопля там ніяка навіть.”, – правоохоронці відповіли:

Шановні громадяни, якщо ви знаєте про ті, чи інші факти наркоторгівлі, чи інших видів незаконної діяльності, не мовчіть. Написавши про це у соцмережах проблема теж не вирішиться, треба про це говорити правоохоронцям, написавши відповідну заяву, навіть якщо ви хочете залишити це анонімно. 

І це слушне зауваження поліцейських. Адже той чи інших вид злочинності чи незаконної діяльності у нашому районі ми можемо подолати лише спільними зусиллями.

Тож, зичимо нашим поліцейським ще більше розкритих справ у Новому році! Вдячних та законнослухняних громадян! Нехай ваш ентузіазм ніколи не згасає, а професіоналізм зростає! Сил та натхнення вам у 2018-му!

Залишити відповідь