Надійшло 5 повідомлень про нещасні випадки на підприємствах Пологівського та Гуляйпільського районів

Опубліковано в 11:12 Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    692

Пологівське відділення управління ВД Фонду у Запорізькій області інформує про стан виробничого травматизму  на  підприємствах Пологівського та Гуляйпільського районів за другий квартал 2020 року.  

У  2020 році за 2 квартал кількість нещасних випадків на виробництві в порівнянні з відповідним періодом у минулому році на території м.Пологи та Пологівського району, та м.Гуляйполе і Гуляйпільського району зменшилось на 38.5 відсотків (відповідно 5 проти 8). Згідно актів розслідування, протягом звітного періоду було зареєстровано 5 страхових випадків.

Протягом 6 місяців 2020 року від роботодавців Пологівського району та Гуляйпільского району, які перебувають на обліку в Пологівському відділенні Фонду соціального страхування України у Запорізькій області,  надійшло 5 повідомлень  про нещасні  випадки, смертельних випадків не зареєстровано, що на 1000% зменшилось, в поточному році було зареєстровано нещасний випадок зі смертельним наслідком на виробництві (Гуляйпільский район).

За результатами проведених розслідувань, 5 нещасних випадків визнано пов’язаними з виробництвом (в 2019 році 4). Загальна кількість потерпілих на виробництві за 6 місяців 2020 року в  порівнянні  з відповідним періодом 2019 року збільшилась з 5 до 4 працівників.

Основною причиною нещасних випадків, які були пов`язані із виробництвом є нехтування та не виконання вимог інструкцій з охорони праці при виконанні робіт з підвищеною небезпекою.

Аналіз  обставин  та причин  нещасних випадків в 2020 році показує, що основними причинами травмування працівників є організаційні, а саме невиконання вимог інструкцій з охорони праці працівниками та посадових обов’язків керівниками робіт.

По кожному нещасному випадку  комісіями з розслідування розроблено заходи щодо усунення причин їх настання. Стан виконання та встановлені строки виконання рекомендованих заходів контролюється відділенням Фонду.

Випадків професійних захворювань та захворювань на коронавірус (респіраторної хвороби COVID-19) серед медичних працівників в 2020 році як і в 2019 році не зареєстровано.

На період карантину на території Пологівського району тимчасово з 17 березня по 31 липня 2020 року призупинені виконання окремих заходів профілактичної діяльності служби страхових експертів з охорони праці, але в разі скоєння нащасних випадків на виробництві – розслідування даного випадку буде проводитися дистанційно з використанням телекомунікаційних засобів зв`язку.

Залишити відповідь