НЕ ПОДІЛИЛИ: Нова петиція ПРОТИ вуличних котів. Дізнайтесь для чого виділено 100 000 гривень

Опубліковано в 13:01 Важливі, Новини, У Пологах    1 046

Після петиції про ““Визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Пологи…”,  яка назбирала необхідну кількість голосів для розгляду, на сайті “Розумне місто” Пологівської міськради 10 вересня з’явилась петиція із протилежним змістом: “Заборонити визначення вуличних котів частиною екосистеми м.Пологи, так як вуличні коти є рознощиками вірусів та інфекцій, також є поширювачами алергії у дітей та дорослих”.

Авторка пише: “В нашому місті дуже багато дітей та дорослих які страждають алергією, так як коти є поширювачами алергії та різних вірусів та інфекцій. Вуличні коти також є рознощиками вірусів та інфекції: Стафілокок Різні грибки, в тому числі стригучий лишай Cальмонела Токсоплазмоз Найпростіші бактерії, які можуть бути небезпечними для людини зі слабкою імунною системою. Також якщо коти будуть жити у підвалах , на горищах, в підїздах, вони будуть залишати в цих місцях свої ЕКСКРЕМЕ́НТИ, які також породжують алергію. Таким чином у мешканців нашого міста буде погіршуватися здоров.я, буде розвиватися бронхіальна астма, приклади цього вже існують.”

Наразі, даний документ зібрав лише 2 голоси зі 100 необхідних для розгляду.

Тим часом, у Пологівській міськраді на 3-тій сесії сьомого скликання (10 вересня) депутати керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист тварин від жорстокого поводження» затвердили фінансування Програми «Поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Пологи» на суму 100 тисяч гривень. Як прописано у документі – це кошти на “Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин”.

У рішенні йдеться: “Необхідність розроблення даної Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Пологи (далі Програма) викликана неврегульованістю поводження з тваринами, що в свою чергу призводить до поширення інфекційних та паразитарних хвороб серед людей, джерелом збудників яких є тварини (собаки), погіршення санітарно-епідеміологічного стану міста, якості життя мешканців і гостей міста, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними. Велика кількість безпритульних тварин на вулицях міста призводить до надзвичайних ситуацій: дорожньо-транспортних пригод, розповсюдження інфекційних захворювань тощо, спричиняє загрозу здоров’ю людей.

Основною метою Програми є наведення порядку щодо питань утримання і поводження з домашніми та іншими тваринами, обмеження їх шкідливого впливу на благоустрій міста та здоров’я людини, усунення жорстокого поводження з тваринами. Програма направлена на зменшення кількості безпритульних тварин в місті Пологи на основі гуманного та відповідального ставлення до них.”

Коментарів: 12

 • Якщо Програма «Поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Пологи» буде проводитись прозоро? та від суспільства , містян, буде виконуватись контроль використання фінансів цієї Програми-то залишається тільки побажати успіхів в виконанні цієї Програми і попросити скептиків-не заважати. Навіть , в додаток можливо оголосити на це про відкриття благодійного фонду в додатковому фінансуванні , щодо виконання цієї Програми.

 • Я в шоке. А как же амброзия и т.д и т.п. ? А хим.завод, и т.д. почему с этой проблемой никто не борется. Что за садюга ,и не любитель животных написал. У тебя по-моему аллергия на все живое Автор.

  • Пане Володимир, наприклад, всі тварини, які стерилізувалися в грудні ЗооКонтролем, чіповані, занесені в базу даних, вони помічені кліпсами, ви їх бачите на вулицях міста. Думаю, що прозорість можна забезпечити із залученням преси, небайдужих городян. Як зоозахисники, так і ті, хто не любить тварин, хочуть одного, щоб їх не було на вулицях, але мотиви і засоби різні.

  • Я , наприклад, зовсім не заперечую наявність котів на вулицях міста та попросив би водіїв бути уважнішими не тільки до пішоходів, навіть , якщо вони переходять вулицю в не дозволеному місці, а й до тварин , -собак та котів, які , на жаль , деколи несподівано з’являються перед колесами автівок.

 • Лариса, та мешканці будинку № 6 по Вул.Східній сказав:

  «Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій» визначено параметри за змістом підвалів житлових будинків.
  У підвалах і технічних приміщеннях повинен забезпечуватися:
  1. Температурно-вологісний режим приміщень підвалів і технічних підвалів, що перешкоджає випаданню конденсату на поверхнях огороджувальних конструкцій;
  2. Доступ до всіх елементів підвалу і технічного підпілля і чистота;
  3. Захист приміщень від проникнення тварин: гризунів, кішок, собак;
  4. Належне освітлення підвальних приміщень.

  Аспекти, що негативно впливають на якість життя людини Бездомні коти, що живуть в підвальних приміщеннях, не тільки можуть бути небезпечні для людського здоров’я і його життя в цілому, а ще й здатні доставляти масу проблем і незручностей мешканцям багатоквартирного будинку.

  До них можна віднести наступні негативні аспекти:
  Неприємний запах. Як відомо, коти постійно мітять свою територію. При цьому їх випорожнення мають їдкий, легко всмоктується і важко вивітрюється запах. Можна собі уявити, якщо в підвалі будинку знаходиться всього лише кілька котів, то скільки разів, наприклад, за один рік вони помітять свій простір, адже в природних умовах про їх стерилізації подбати нікому. У цьому випадку неминуче проникнення неприємного запаху в квартири, розташовані на перших поверхах, через статеві плити в яких, як правило, завжди погано загерметизовані щілини. Та й в під’їзді такого будинку завжди буде стояти затхле повітря.
  Шкода від підвальних кішок небезпека здоров’ю !!!
  В основний перелік можна включити такі небезпечні захворювання, якими бродячий кішка може заразити як людини, так і його домашнього вихованця:
  – Сказ. Дане захворювання вважається особливо небезпечним для людини, оскільки без своєчасного втручання лікарів можливий навіть смертельний результат. Стригучий лишай та інші грибкові захворювання (дерматомікози). Подібні інфекції доставляють чимало проблем людині, так як лікуються вони за допомогою дорогих ліків досить-таки тривалий термін. Причому самі протигрибкові препарати дуже шкідливі для людського організму, адже у них є маса побічних дій.
  -Токсоплазмоз. Кішки заражаються цією інфекцією, поїдаючи гризунів, тому саме вони є особливо небезпечними розповсюджувачами даного захворювання. Хламідіоз. Даним захворюванням кішки страждають досить часто. Хоч тваринна форма хламідіозу передаються людині дуже рідко, тим неї менш небезпека зараження все ж є. Глистові інвазії. У світі налічується величезна кількість видів даних паразитів, і більшість з них передається саме через бродячих кішок або собак. Всі бездомні коти вражені блохами.
  Зверніть увагу!
  Блохи котрі не паразитують на людському тілі, так як основним середовищем їх проживання є тваринна шерсть кішок, собак, гризунів та інших ссавців.
  Однак це не означає, що ці комахи нешкідливі для людини, адже вони – переносники таких небезпечних хвороб як висипний тиф, туляремія, сальмонельоз, гепатити, чума.
  Всі ці хвороби можуть передатися людині при їх укусі.
  Як правило, всі, хто живе в підвалах- коти заражені блохами.

 • На 100000 зробіть притулок і там регулюйте їх чисельність. Ото буде прозоро…

 • Цих коштів на притулок не вистачить: обладнати притулок, всі тварини повинні бути там стерилізовані, лікування, якщо захворіли, оплата персоналу, їжа. А знаючи наш народ, через півроку він буде задихатися від кількості тварин. Досвід Львова: стерилізація, прилаштування по можливості, випуск в середовище проживання. Зараз у Львові меньше 500 собак. А прозорість – все відкрито: приїджає ЗооКонтроль, відловлює собак – приходьте, рахуйте, у них все відкрито.

 • Цих коштів на притулок не вистачить: обладнати притулок, всі тварини повинні бути стерилізовані та вакциновані, лікування в разі потреби, харчування, комунальні послуги, персонал… А все це недешево. Знаючи наш народ, через півроку він буде задихатися від кількості тварин. І знову почнеться: крадуть кошти. А щодо прозорості: приїджає ЗооКонтроль, відловлює тварин – приходьте, рахуйте, все в них відкрито, все обліковується.

 • Притулки – дороге задоволення, цих коштів не вистачить: облаштування притулку (вольєри, карантинна зона, приміщення для хворих тварин, приміщенн для цуценят, господарська будівля), всі тварини повинні бути стерилізовані та вакциновані, лікування, комунальні послуги, персонал. Живуть вони не один рік, частина можливо, буде прилаштована, але, знаючи наш народ, через півроку він буде переповнений. І прозорості досягти буде значно важче. Коли приїде ЗооКонтроль і тварини будуть відловлені – приходьте, дивіться, рахуйте, ніхто не забороняє.

 • Привет из ноября! Где деньги Зин? (С) Следующая афера Пологовских дэпутатов борьба з вуличними горобцями?

Залишити відповідь