НЕЛЕГКА ДОЛЯ КУЗІ: Нова плачевна історія про пологівського песика

Опубліковано в 12:28 Важливі, Новини, У Пологах    707

Три роки тому, місцева преса писала про звірячу розправу над пологівським псом на прізвисько “Кузя”. У його тілі від людських рук було залишено 6 ран (сліди вил).

Проте, песик боровся за життя, і завдяки турботі свого господаря та інших небайдужих – вижив, проте людям став менше довіряти.

– Якось вибірково він кидається на людей, можливо від кого негатив відчуває. Він не кусає, але лише бігає за ними, ганяє. – зазначають сусіди.

А згодом, його господаря не стало, тож “Кузя” лишився сам у своєму дворі. На прив’язі ніхто не тримав. Підгодовували сусіди, бавились з ним діти.

Та учора над ним знов познущалась доля.

Кузя втрапив під колеса джипа, за кермом якого був місцевий бізнесмен.

Як стверджують очевидці події, якими стала жінка з двома дітьми, водій це зробив навмисно і всі його знають.

Ми звернулись до власника названого авто.

– Так, я зачепив його. Але ж я не у дворі його десь збив, а на дорозі. Ця собака за мною постійно ганяється коли я їду на велосипеді, мотоциклі чи машині. У мене самого 5 собак, але по вулиці вони не бігають.  – відповів водій.

На питання: “Можливо ви зможете допомогти відвезти песика у лікарню?”, почули відповідь: “Вважаю, що ті прокльони, які кидали мені вслід не коштують собачого життя”.

Наразі, пес із пошкодженими лапами та численними забоями, жалісливим поглядом благає допомоги у всіх перехожих.

 

Проте, він вдруге вижив, натерпівшись саме від людей.  Чи саме так має бути?

Таким Кузю знали до випробовувань долею

І такий песик зараз

Якщо у вас є можливість допомогти Кузі, чи хоча б відвезти його у ветеринарну лікарню, зверніться за номером: 095-559-58-83.

Він проживає на вулиці Першотравневій, м. Пологи.


Просто до відома: наслідки від зіткнення з твариною особисто для водія залежать від нервової організації водія, його моральних, етичних, філософських поглядів. Крім того, у Кримінальному Кодексі і Кодексі України про адміністративні правопорушення передбачено кілька статей. У разі якщо ви наїхали на тварину, слід зупинитись, перевірити її стан. Якщо наслідки зіткнення фатальні – прибрати з дороги. Якщо тварина отримала травми – терміново везти його у ветеринарну клініку.

У кожному разі, потрібно залишатися Людиною.

Коментарів: 2

    • Парень привез корм, лекарство, хлеб.Звонила девушка волонтёр.Кузя потихоньку начинает поправлятся.Живет в своем доме,ни к кому из соседей переселиться не хочет.К незнакомым людям не подходит,убегает.

Залишити відповідь