ОФІЦІЙНО: У Воскресенку приїздив не Дзідзьо, а його двійник!

Опубліковано в 13:08 Важливі, Новини, У районі    7 466

Учора, з самого ранку, Пологами ширились чутки – “Приїде Dzidzio у Воскресенку на свято Івана Купала”. Здійнявся цілий гвалт щодо приїзду мегапопулярної зірки, і багатьом мало вірилось, що це правда. Адже громада має й більш важливіші цілі, на які може витратити гонорар зірки.

Офіційної інформації та афіш про приїзд Dzidzio ніде оприлюднено не було, лише: “На великій сцені виступ цікавого гостя з м. Києва”.

Звернувшись за коментарем до голови Воскресенської ОТГ Миколи Гузенка, отримали відповідь: “Я не знаю чи Дзідзьо чи Зізя приїде, не розбираюсь в цьому. Приходьте, не пошкодуєте”.

Ввечері, під час свята усі, хто перебував у Воскресенці почали ділитись фото, відео, коментарями та враженнями у соц. мережах.

Відео:

Опубліковано Вікторією Марюхою П'ятниця, 6 липня 2018 р.

Не зважаючи на те, що Dzidzio виступав у костюмі “Адідас”, дешевих мокасинах, та не на такій вже й великій сцені, ми не побачили жодного посту про несправжність зірки.

Вирішили з’ясувати офіційну інформацію.

На наш запит відповіла прес-служба “Дзідзьо” (Михайла Хоми):

“Виступу Dzidzio у Пологівському районі не було і не могло бути, адже він перебував зовсім у іншому місці. Приймемо міри.”

Не раз чули про боротьбу справжньої зірки з двійниками та виграні суди і компенсацію. Детальніше

Шановні, організатори приїзду “зірки”, будь ласка, не дуріть наш народ, він і так потерпає від одурень. Нічого страшного не було б якби ви анонсували, що саме двійник популярної зірки приїде. Адже публіку він запалив, люди були на позитиві, гарний настрій був подарований, тож, місію виконав. А ми б хотіли лише правди.

Залишити відповідь