ОН-ЛАЙН ФЛЕШМОБ «У ЄДНОСТІ СИЛА» ОБ’ЄДНАВ УКРАЇНЦІВ

Опубліковано в 8:42 В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    587

З нагоди Дня Соборності України сотні запоріжців відгукнулися на заклик голови облдержадміністрації Олександра Старуха та приєдналися до он-лайн флешмобу «У єдності сила».

Правила були дуже простими. Запоріжці разом із друзями, колегами та близькими збиралися у знакових місцях рідного краю, брали з собою побільше гарного настрою та Державний Прапор України, не забуваючи про правила карантину.

Серед сотень фотографій журі відібрало найкращі у номінаціях дитяче та доросло фото.

Серед маленьких запоріжців, які народилися вже у незалежній, соборній Україні, лідерами стали – Василівська спеціалізована школа-інтернат, Григорівська ЗОШ Пологівського району, дитсадок «Казочка» із м. Пологи, Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр, дитсадок № 39 із м. Мелітополь та Новотроїцька школа на Бердянщині.

Серед дорослих фото першість посіли Більмацька ОТГ, Великобілозерський будинок культури, Мелітопольський промислово-економічний коледж, патріотичний флешмоб в Оріхові, військові та волонтери Бердянщини разом із головою райдержадміністрації Іриною Півень та Розівська громада.

Студентська спільнота Франкового університету організувала онлайн-марафон єдності, який яскраво демонструє – для єдності немає кордонів та ковідних обмежень. Студенти нагадують собі та світу, що Україна – це 24 області та Крим 🇺🇦

⠀Дивіться відео на сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/watch/?v=3710179505736457
(Відео-ролик створений з допомогою Пологівської РДА)

1 коментар на “ОН-ЛАЙН ФЛЕШМОБ «У ЄДНОСТІ СИЛА» ОБ’ЄДНАВ УКРАЇНЦІВ

  • Ого – аж чотирі дядьки в маскі, тьотя, дєвушка, і адин малчік без мідіцинской стірільной маски пришли отмітить акт злуки! Впічатляє! Єднайтеся украінці та не с москалями? Інтірєсно а шо кум путіна медвєдчук – агєнт кгб “соколовскій”, та єврей без судімостєй рабіновіч – агєнт кгб “жолудь”, оба руководітєлі політсовета партіі «оппозіціоная платформа — за жізнь», шо нашім мєстним руководітелям, члєнам іх партіі на счєт Соборності України рекомендують?

Залишити відповідь