Перевірь свою швидкість! Мінцифри запустило сайт із вимірюванням швидкості інтернету

Опубліковано в 11:31 В Україні, Новини    238

В той час, коли чи не кожного року українцям презентують все швидший інтернет, в багатьох населених пунктах Пологівщини користуватися ним і досі практично неможливо через низьку швидкість.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у Facebook.Тож, Міністерство цифрової трансформації запустило сайт, який дозволяє виміряти швидкість інтернету і залишити відгук про його якість для подальшого створення карти покриття країни інтернетом.

Зазначається, що Міністерство у найближчі 5 років прагне забезпечити 100-відсоткове покриття населених пунктів та їхніх соціальних об’єктів високошвидкісним інтернетом.

Сайт https://broadband.gov.ua/, який дозволить мешканцям України долучитися до створення сучасної мапи українського інтернету, який відповідає дійсності.  Тут кожен може розповісти, чи є у нього інтернет та з якою швидкістю він працює.

Швидкість з‘єднання визначається автоматично, достатньо лише зайти на сайт та пройти спідтест зі свого комп’ютера чи смартфону. Це можна зробити як анонімно, так і залишивши свої дані.

Крім цього, Мінцифри зібрала офіційну статистику щодо підключення до інтернету українських шкіл та прагне за допомогою сайту https://broadband.gov.ua/, цю інформацію перевірити.

“Вчителі, учні, батьки, а також оператори інтернету, можуть залишити на сайті свій відгук про реальну ситуацію з інтернетом у школах. Наше завдання – провести інтернет у заклади, де взагалі немає доступу, та забезпечити високу швидкість з’єднання в школах, які вже підключені до мережі”, – зазначає пресслужба Мінцифри.

За матеріалами Економічної правди

Залишити відповідь