Пішоходів у Пологах “купають” водії-хами

Опубліковано в 9:40 Важливі, Новини, У Пологах    674

Ранок після дощу у Пологах… чимчикуєш на роботу… ледь вдалось перейти цю кляту Магістральну, де із сотні водіїв лише один (і те – “по святам”) може зупинитись і пропустити на зебрі. І ось, ти ніби вже на пішохідній доріжці ідеш у білій куртці, з зачіскою… Погода наганяє сонливість, та тут різко довелось прокинутись! ВОНО пролетіло так, що і вмило і покупало, і освіжило, і весело – з гучною музикою! Спати вже не хочеться!

ДЯКУЄМО ЗА БАДЬОРИЙ РАНОК, ВОДІЇ-ХАМИ!

Так, вранці всі поспішають на роботу, АЛЕ хтось на колесах, а хтось на своїх двох.

Тож, звертаємось від імені усіх пішоходів, які вже не раз потрапляли у подібні ситуації! Невже так важко хоча б трохи знизити швидкість?! Так – нема доріг, так – великі калюжі! Але ж чому ви у своїх комфортабельних авто з підігрівом не можете зрозуміти ту маму з дитиною, що йде до садочку по холоду й тих самих калюжах, чи простого пішохода, що й так притискається до чужих дворів.

По темі дізнались:

Якщо автомобіль облив водою з дороги пішохода, то водій може бути притягнутий як до цивільно-правової відповідальності, так і до адміністративної.

У разі якщо водій автомобіля навмисне наїхав на калюжу і бризки потрапили на одяг, обличчя і інші речі пішохода, він може звернутися в правоохоронні органи із заявою.

Що стосується матеріальних збитків, то тут доведеться діяти через суд. Пішохід має право на відшкодування збитків незалежно від того, чи навмисно його облили чи випадково.Шкода майну або здоров’ю визначається за допомогою експертизи. Потрібно зібрати чеки після звернення в хімчистку або замовити експертизу.

Пішохід має право і на компенсацію моральної шкоди. Знаходження в громадському місці в брудному вигляді приносить моральні страждання. А це може сильно засмутити ділові плани на найближчий час, обернутися втратами в бізнесі.

Водіям даємо пораду: Якщо сталася така неприємність, і ви облили когось з ніг до голови, то найчастіше досить просто зупинитися, вибачитися перед пішоходом і запропонувати підвезти його до дому. Тоді можна уникнути не тільки прокльонів на свою адресу, але і судового позову.
Ввічливість на дорозі творить чудеса і робить наш світ трішки краще!

1 коментар на “Пішоходів у Пологах “купають” водії-хами

  • При чому водії, коли стан автомобільної дороги, в межах населеного пункту, має забезпечувати швидкість руху транспортного зазобу згідно Правил ДР незалежно від пори року без шкоди для безпеки всіх учасників руху? При цьому водії до стану дорожнього покриття, та інфраструктури не мають прямого відношення, а отже підняті питання треба задавати посадовим особам-хамам, які не забезпечили безпеку пересування водіїв та пасажирів на вказаній ділянці автодороги!

Залишити відповідь