ПОДОВЖЕННЯ КАРАНТИНУ ТА ЙМОВІРНІ ПОСЛАБЛЕННЯ ЗАБОРОН

Опубліковано в 12:08 В Україні, Важливі, Новини    1 809

Можливо, українцям дозволять ходити у парки та на спортивні майданчики, відкриють бібліотеки та музеї.

Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що міністерство клопотатиме про подовження карантину до 12 травня. Про це він розповів в ефірі “Сніданку з 1+1”. 

“Карантин буде подовжено. Я як головний державний санітарний лікар готую подання про подовження карантину і в середу на уряді буде заслухано моє подання і буде клопотати перед урядом міністр охорони здоров’я. Ми хочемо подовжити карантин, бо у нас немає тенденції до зниження кількості випадків на коронавірусну хворобу”, – заявив Ляшко.

За його словами, карантин потрібно подовжити, як мінімум до 12 травня.

“Але це не є кінцева дата, ми будемо розглядати, оцінювати, як динаміку так і дотримання карантинних заходів. Але ми розуміємо питання, які пов’язані з серцево-судинними захворюваннями, тому можливо будемо розглядати певні послаблення обмежень для того, щоб люди могли займатись більше фізичною активністю. Можливо дозволимо прогулянки в парках, спортивні майданчики. Зараз вже стало тепліше, головне, щоб дотримувались наших порад”, – додав лікар.

Тим часом, Міністерство охорони здоров’я України пропонує продовжити карантин, проте відкрити для відвідування бібліотеки та музеї. Про це під час брифінгу заявив голова МОЗ Максим Степанов, пише “Українська правда”.

Карантин планують продовжити до 12 травня. Відповідну постанову Міністерство охорони здоров’я винесе на найближче засідання уряду.

При цьому міністерство планує запропонувати пом’якшення, наприклад, відкриття музеїв та бібліотек.

“Ми плануємо пропонувати відкрити для відвідування наші музеї та бібліотеки. Але також з чітким дотримання карантинних обмежень щодо дистанції, щодо засобів індивідуального захисту, щодо термоскринінгу на вході до того чи іншого закладу”, – заявив Степанов.

Також передбачається ще ряд пом’якшень карантинних заходів, проте, за словами міністра, всі вони будуть чітко регламентовані щодо того, як саме можна буде відвідувати той чи інший заклад.

Крім цього, МОЗ пропонує дозволити прогулянки парками.

“Але ці прогулянки будуть чітко обмежені. Обмеження будуть щодо кількості осіб та засобів індивідуального захисту”, – наголосив глава міністерства.

Залишити відповідь