Пологівчанку мало не розірвав алабай

Опубліковано в 14:30 Важливі, Новини, У Пологах    2 487

До редакції ПІК звернувся жінка, яка сповістила про те, що ледь не стала жертвою породистого пса, йдучи зранку на роботу.

Проходячи звичним маршрутом по вул. Лісовій , я поспішала на роботу – аж раптом, один на один зустрілася з величезною собакою породи алабай. Пес не був налаштований розійтися мирно, бо з гарчанням кинувся просто на мене. Прикрившись сумкою, я, з власного досвіду виховання собак (займалася зі своєю чотирилапою на професійному рівні), почала подавати заборонні команди, і собака на якийсь момент відступила, а потім знову напала. Отак, задкуючи, я і увійшла до сусідського двору, зачинивши за собою хвіртку. Собака не відходила від місця інциденту навіть тоді, коли я сідала в машину знайомих, які приїхали рятувати мене, навпроти – з агресію кидалась на машину та бігла за нею” – повідомляє Марія Петрівна.

Зі слів жінки, вона одразу ж викликала поліцію.

Дійсно, за словами працівників поліції, 25 листопада о 8 годині ранку до них надійшов виклик від переляканої пологівчанки, яка повідомила, що на неї напав собака. Наразі проводиться перевірка та заходи щодо встановлення особи власника собаки, для притягнення його до відповідальності.

Пологівчанка того ж дня, після роботи, сама знайшла власника алабая, який, в ході розмови, вибачився перед нею та закрив пса.

 Жінка стверджує, що молодий пес гуляє вулицею без намордника вже не вперше, лякаючи перехожих.

А якби на моєму місці тоді була літня людина, або дитина, які не змогли б відбити атаку міцних щелеп?” – запитує жінка.

Цього разу все обійшлося – постраждала лише сумка пологівчанки, а наступного разу, якщо власник не потурбується про безпеку оточуючих, може статися біда.
Ми маємо нести відповідальність за тварин, які живуть поряд з нами, адже ми – люди і маємо бути гуманними та співчутливими до оточуючих, чуйними до прохань та справедливими до самих себе.

Коментарів: 9

  • Нужно не извинятся хозяину собаки перед пострадавшей, а наказать его за безответственность и халатность!!! Из собственного жизненного опыта знаю, что следует , если это дело пустить на самотёк! Собака так и будет продолжать гулять, пока не разорвёт ребенка или слабого (немощного) , а потом мы будем ойкать и айкать – как же такое допустили? И с интересом наблюдать за дальнейшими действиями правоохранительных органов, как они накажут хозяина и что будет с собачкой?!?

  • Ця собака, мало того що гуляє по вулиці, а ще й заглядає у гості прямо у двір. Нещодавно, восени бачили алабая (впевнена, що це той самий), який просто гуляв по нашому подвір’ї. У нас встановлені камери спостереження, тому впевнені, що це точно був пес, а не нам здалося. І сама бачила цього “песика” у вольєрі неподалік від нашої вулиці. Але воріт не має, є просто вольєр і все, тобто собака з легкістю може вибігти на вулицю, якби були хоч би ворота, то шанси зменшувались. Я вважаю, що треба карати власника собаки за поганий догляд за твариною, адже собаки таких порід повинні бути тільки під наглядом і у вольєрі.

    • Це не той Алабай який сидить у вльєрі а воріт не має, є ще один поруч в господарів неподалік який вже не один раз нападає на людей, були вже і позови до суду але господарів це не лякає вони нічого не роблять.

      • Я владелица Алабая, о котором вы пишите, где нет ворот, так вот во первых это девочка, а во вторых мой алабай за два года ни единого раза не гуляла на улице без присмотра даже во дворе. А вот которые рядом соседи с Алабаем, кабель, вот с ними очень большая проблема и мы сами от этого страдаем иногда не можем даже на работу добратся(

  • Люди,нахрена вы держите таких собак?Если берете такого теленка,так бдите за ним.Полная безответственность со стороны хазяев таких собак и наших правоохранительных органов

  • Люди,нахрена вы держите таких собак?Если берете такого теленка,так бдите за ним.Полная безответственность со стороны хазяев таких собак и наших правоохранительных органов

  • Це не той Алабай який сидить у вльєрі а воріт не має, є ще один поруч в господарів неподалік який вже не один раз нападає на людей, були вже і позови до суду але господарів це не лякає вони нічого не роблять.

Залишити відповідь