Пологівець позвався до суду на Пологівську міськраду

Опубліковано в 16:14 Важливі, Новини, У Пологах    1 060

Оголошення про оскарження рішення Пологівської міської ради від 24 січня 2020 р. № 31 «Про впорядкування дрібно-роздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи»:

У провадженні Запорізького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа № 324/275/20 за позовом Деркача Олександра Анатолійовича до Пологівської міської ради про визнання протиправним та нечинним Рішення Пологівської міської ради від 24 січня 2020 р. № 31 «Про впорядкування дрібно-роздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи» в частині визначення місця для здійснення дрібно-роздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи, згідно додатку 1 до рішення.

Додаток 1

до рішення Пологівської міської ради

від 24.01.2020 №31

Підготовче засідання в адміністративній справі № 324/275/20 провадження № ЗП/280/24/20 за позовом Деркача Олександра Анатолійовича до Пологівської міської ради призначене на 14 травня 2020 року о/об 11 год. 00 хв. у приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: м.Запоріжжя, вул.Сергія Синенка, 65в, зала судових засідань № 10.

Оскаржуване рішення оприлюднено на офіційному вебсайті Пологівської міської ради за посиланням:

31.Про впорядкування дрібно-роздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи

1 коментар на “Пологівець позвався до суду на Пологівську міськраду

  • Цікаво – чого це розходився двічі не обраний до Запорізькоъ облраду пан Деркач, діючий депутат Пологівської міськради? Може вбачає у тих дрібних торговцях конкурентів магазинам які він контролює? Так ті люди, продають овочі на міській території, а не деркачевій вотчині, заробляють на життя та годують свої родини. І точно не від гарного життя вони там працюють! Ще й мабуть якісь податки з того “жирного бізнесу” приносять у спільну скарбницю щойно створеної Пологівської міської об’єднаної територіальної громади. Заважать Олександру Анатолійовичу пересуватися по “стометрівці” автомобілем? Так то ж не проблема – в компетенції міської влади обмежити рух авто на час торгівлі, крім окремих вийнятків… До речі, що до магазинів, про які згадувалося, то тут справді як у приказці: “В чужому оці смітинку баче, а в своєму колоди не помічає!”. До чого це, а до того – що не треба бути спеціалістом по захисту прав споживачів, а в штаті міськради таких цілий відділ, які при бажанні можуть запросити ще й спеціалістів з Пологівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, з відокремленого підрозділу «Пологівського міжрайонного відділу державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», а то й просто з Пологівської ДПІ, адже там дійсно порущення на порушенні куди не кинь оком! А це – і товарне сусідство харчових продуктів, і порушення температурного режиму, і прострочені терміни реалізації швидкопсувного товару, і вітсутність сертифікатів якості, а то й просто всіх документів на деякі специфічні харчі, такі, наприклад, як риба, овочеві соління-маринади, м’ясні та овочеві заморожені напівфабрикати, кулінарні вироби! А деякі продовольчі товари виставлені насипом в картонних коробках просто на підлозі, і т.д., і т.п… Може це, хоч якось втішить підприємців, які часто через неупередженні рішення судів, таки можуть втратити ту доволі нестійку роботу на території яку змогла їм, незважаючи на протиріччя, досі забезпечувати міська влада? Як знати – при бажанні… 😉

Залишити відповідь