Пологівщиною бродить ошуканець!

Опубліковано в 21:01 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 588

В с. Пологи справжній переполох.
У вечірню пору від будинку до будинку ходить чоловік, показує товари та розповідає про грандіозну чудо-ярмарку побутової техніки, яка ніби-то днями відбудеться в місті.

Чолов’яга вперто спонукає потенційного клієнта придбати товар саме зараз, не очікуючи дня ярмаркового розпродажу, пропонуючи йому ще більшу знижку.
До редакції ПІК звернувся читач, з проханням висвітлити факт неприємного інциденту, який стався напередодні.

До його літніх батьків, які проживають на селі, прийшов незнайомець з величезною сумкою та запропонував купити бодай щось із перерахованого: міксер, праска, блендер, машинка для стрижки….

“Шахрай, не даючи людям оговтатись, “добиває” їх спеціальними акційними пропозиціями “тільки зараз” та “тільки для вас”, а мій батько на додачу згадує, що незабаром у невістки день народження – чому б не подарувати нову праску? Тим більше, що для пенсіонерів “нічний продавець” запропонував скидку – 37%!!! В результаті тато купив праску невідомої фірми, яка, в результаті, виявилась ще й не робочою, за 450 грн (це зі скидкою). Будь ласка, опублікуйте мого листа, доки ще хтось не втрапив у халепу” – повідомляє пологівець.

За іронією долі, до журналістки Новинного Порталу ПІК, яка проживає у с. Пологи, увечері також завітав підприємливий продавець. Та наша колега, одразу відчувши обман, почала цікавитись – коли та де відбудеться ярмарок, о котрій годині, які товари можна буде придбати за найкращими пропозиціями. Чоловік швиденько  запропонував придбати блендер, майже безкоштовно, повідомивши, що тільки зараз скидка на нього до – 20%. Швиденько підрахувавши, він видав вартість товару – лише 570 грн – ” і це найкраще для вас пропозиція” – припрошував продавець.

Блендер колега не придбала, проте зразу зателефонувала до адміністрації ЦКД “Гірник”, аби дізнатися чи планується у неділю, 10 листопада, виставка-ярмарка побутових приладів. Відповідь була “ні”.

Вечірнього ж гостя і слід пропав…

Шановні жителі міста та району, женіть підозрілих недобросовісних продавців, не довіряйте акціям-примарам, наспіх придуманим для того, аби ви віддали гроші за “кота у мішку”.

Аналогічний товар завжди можна обрати у магазині  та ще отримати гарантійний термін. Чоловік продає товар – тому це не зовсім факт шахрайства. Інше питання – якість та справжня вартість продукції,  яку нав’язливо пропонує гість.

Пильнуйте, бо “нічний продавець”, ще й досі курсує Пологівщиною та вигадує все нові та нові акції, аби ви перейнялися довірою та потрапили “на гачок”.

Залишити відповідь