Пологівська школа в умовах дистанційного навчання (ВІДЕО)

Опубліковано в 10:54 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах    523

Вже місяць школи на карантині, однак хоч діти та вчителі вдома, назвати це канікулами зовсім не вийде. Дистанційне навчання охоплює чи не весь вільний час, педагоги шукають зручні та цікаві способи проведення уроків, а діти свої домашні завдання тепер фотографують і знімають на відео.

Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа № 2, як і всі школи країни вже місяць на карантині. Пусті класи та сьогодні тут кілька вчителів. Вони демонструють, як налагодили процес дистанційного навчання та займаються з учнями онлайн. Вчителі використовує онлайн-платформу “Падлет”. Тут кілька закладок на різні предмети та класи. Сюди зручно додавати фото, текстові документи. Записує вчитель і відеоуроки. В них роз’яснює учням приклади, розв’язання задач й не тільки. В електронних журналах ставлять і оцінки.

Дистанційне навчання – на нинішньому етапі – це вихід, однак замінити звичайний шкільний урок і живе спілкування не може, зізнаються педагоги. В школі сподіваються, що повернутися до навчання зможуть вже у травні. Заново вивчати пройдений матеріал не будуть, та закріпити знання доведеться.

Джерело: Телеканал TV5

Залишити відповідь