Пологівські медики, що лікували хворих коронавірусом отримають 300% надбавки

Опубліковано в 15:01 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    552

У Пологівській ОТГ медики КП «Пологівський ЦПМСД», які брали участь у лікуванні хворих коронавірусом, поки так і не отримали державних доплат за березень та квітень. Обіцяні Урядом надбавки у 300% виділять з бюджету громади.

На сьогоднішньому засіданні чотирнадцятої сесії Пологівської міської ради сьомого скликання депутати проголосували за зміни до програми «Охорона здоров’я» на 2020 рік. Зокрема, в програму внесли пункт про забезпечення доплати медичним та іншим працівникам, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, та лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19. На доплату медикам КП «Пологівський ЦПМСД» з міського бюджету виділено 97 420 грн.

Нагадаймо, що дана програма також включає заходи з недопущення поширення захворювання на корона вірусну хворобу COVID-19: закупівлю лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим, дезінфекційних засобів та антисептиків, обладнання, розхідних матеріалів, одноразових медичних матеріалів, та інш.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

1 коментар на “Пологівські медики, що лікували хворих коронавірусом отримають 300% надбавки

  • Шановні громадяни Пологівської ОТГ, дякуйте “крьосним отцам” створення цьої ОТГ, бо це з ваших кишень, а не з їхніх, і не з кишень тих хто ініціював 300% надбавки (офіс президента), виплатять гроші у сумі 97 420 грн. пологівським медикам, за так зване лікування чотирьох хворих, так званим COVID-19 – однієї хворої з пологівської громади, однієї з Токмацького району, та двох з Оріхівського, честь та хвала очільнику Пологівської ОТГ, від містян-пологівців низький уклін за їхні ж гроші!

Залишити відповідь